Kampania
promocja
Na podstawie: http://pixabay.com

Skuteczne metody promocji szansą dla biznesu

Gdy zakładamy swoją działalność, jesteśmy nastawieni do całego przedsięwzięcia bardzo pozytywnie. Wierzymy, że zdobędziemy wielki sukces, bo przecież nasza usługa jest jedyna w swoim rodzaju. Ale dopóki wiemy o tym jedynie my, to za dużo nie zdziałamy. Młodzi właściciele firm bardzo często robią podobny błąd, który później zaważa na dalszych losach ich działalności. Bagatelizują moc odpowiedniej akcji reklamowej i chcą rozreklamować swoją firmę na własną rękę. W początkowej fazie wydaje się to być bardzo proste. O naszych usługach dowiedzieli się przecież wszyscy znajomi i rodzina. Poza tym, mamy do dyspozycji portale społecznościowe, na których możemy sami zrobić potrzebny szum. Ale niezwykle szybko okazuje się, że nie jest to wcale tak łatwe.
Telebimy na Dolnym Śląsku
Na podstawie: www.medas-media.com.pl

Dla kogo billboardy

Billboardy w Rudzie Śląskiej są doskonałym narzędziem do kampanii marketingowej opierającej się o reklamy zewnętrzne. Istotnych argumentów za skorzystaniem z billboardy w Płocku jest parę. Dobrze jest się z nimi zapoznać, przed powzięciem ostatecznej decyzji wyboru promowania swych towarów czy też usług.
Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz
Twórca artykułu: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: Xella Polska Sp. z o.o.

Lepiej przeciwdziałać niż leczyć – czyli postaw na kampanie PR w swojej firmie.

Obecnie coraz więcej firm ma swoją politykę public relations. Są coraz bardziej świadomi kształtowania relacji ze swoim otoczeniem. Zdają sobie sprawę jakie to istotne dla nich. Często skutecznie przeprowadzona kampania pr zamienia się na konkretne efekty dobrej prasy znajdowanie nowych partnerów. Zwłaszcza marki z górnej nie mogą pozwolić sobie na lekceważenie kontaktów z prasą, partnerami, bankami, czyli wszystkimi tymi, którzy są w stanie wszelakimi narzędziami wpłynąć na wizerunek producenta. Raz zszargane dobre imię trudno jest prawie niemożliwe do odzyskania. Zwłaszcza opinia publiczna, ocenia każdy ruch bardziej szczegółowo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.