Wczasy
Jezioro, Mazury
Twórca artykułu: evoonia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego warto pojechać na wypoczynek na Mazury

Teren Warmii i Mazur częstokrotnie nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednakże jest on znacznie bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego pseudonim. Na obszarze Warmii i Mazur doliczono się plus minus dwóch tysięcy jezior. Ich charakterystyczne usytuowanie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie jedynej w swoim rodzaju przyrody spowodował, że zrobiono tu kompleksowo wyposażony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie warto zarezerwować 10 dni. Zaznaczyć powinno się fakt, że w regionie znajduje się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
Podróże z dzieckiem
Twórca artykułu: FuturePR
Na podstawie: FuturePR

Dbaj o siebie podczas wakacyjneej podróży

Wakacje to dla wielu z nas doskonała pora, by nareszcie zatroszczyć się o swoje zdrowie, również duchowe. Zwykle, w przeciągu całego roku bywamy zabiegani i nie posiadamy po prostu czasu, aby porządnie zatroszczyć się o siebie. W dodatku, jesteśmy ciągle nastawieni na stresujące sytuacje, które w negatywny sposób odbijają się na naszym zdrowiu. Nasz codzienny jadłospis również nie zachwyca. Dostarczamy naszym komórkom zbyt mało koniecznych substancji odżywczych, dlatego jesteśmy przemęczeni. Także dlatego łatwiej zapadamy na różne choroby.
wakacje, wczasy
Na podstawie: http://www.eccoholiday.com/

Egzotyczne kierunki na urlop

Każdy z nas miewa takie momenty w życiu, gdy mamy wszystkiego po dziurki w nosie. Najchętniej porzucilibyśmy wszystkie nasze zajęcia i wyruszyli na koniec świata. Jest to na pewno rezultat olbrzymiego zmęczenia. Zwykle nie jesteśmy łaskawi dla siebie w życiu codziennym. Cały czas dokądś pędzimy. Pożera nas ogromny stres. Nie jesteśmy w stanie się właściwie zrelaksować. Nawet dni wolne od pracy nie przynoszą nam tak niezbędnego odprężenia.

Gdzie opłaca się wyjechać na wczasy w tym roku?

Praca w czasie wiosenno- letnim to istna męka. Jak można się skoncentrować na codziennych powinnościach, kiedy na dworze panuje tak piękna pogoda? Ale gdy tylko mamy okazję, odrywamy się od codziennych spraw i marzymy o tegorocznym urlopie. Wielu z nas ma skryte w najgłębszej szufladzie kolorowe ulotki biur podróży i gdy nikt nas nie obserwuje, z energią je wertujemy, poszukując najlepszych propozycji na wczasy.
morze
Na podstawie: www.morguefile.com

Noclegi nad Bałtykiem

Urlop nad morzem cały czas wybiera bardzo wielu ludzi. Wybrzeże bałtyckie cały czas jest punktem niezwykle atrakcyjnym na urlop pomimo obecnej tendencji do wyjazdów zagranicznych. Obecnie bowiem coraz więcej ludzi udaje się w takie miejsca jak Egipt czy Tunezja w celu spędzenia urlopu. Tam jednak czyha na turystów sporo pułapek. Nieznajomość tamtejszych zwyczajów czy chociażby kuchni może prowadzić do niezrozumienia i różnorodnych problemów. Poza tym wycieczki zagraniczne są ze swej natury dużo bardziej kosztowne. Poza tym nie każdemu pasuje upalny klimat zagranicznych wybrzeży. W Polsce z kolei klimat jest zróżnicowany i najczęściej przyjazny, a morze przyjemnie chłodne.
rehabilitacja
Na podstawie: http://sxc.hu/

Wakacje Wczasy - odpoczynek i poprawa zdrowia

Przed wszystkimi czas wypoczynkowy. Wyczekiwaliśmy na ten czas cały rok. W końcu zasłużyliśmy na relaks. Już od paru miesięcy organizujemy nasz wypoczynek w tym roku. Wertujemy atrakcyjne katalogi agencji turystycznej. W ofercie, jak zawsze, mnóstwo ekscytujących wycieczek.
zakopane
Na podstawie: www.morguefile.com

Na wakacje w góry - w jakie miejsce się udać?

Wprawdzie okres letni już w pełni, a ciągle wiele osób nie zorganizowało tegorocznego urlopu. Część pracujących zostawia sobie wczasy na wrzesień. Ten jesienny miesiąc staje się z upływem lat bardzo słoneczny, stąd też taka roszada już nas nie zadziwi. Wykupując noclegi właśnie na wrzesień, a więc po okresie letnim, możemy mieć gwarancję niskich cen. A jeśli spore koszty nas nie odstraszają, to możemy jeszcze odnaleźć interesujące propozycje na miesiące letnie.
Rodzinne zabawy na zdrowie!
Twórca artykułu: istockphoto.com
Na podstawie: istockphoto.com

Urlop pełen wrażeń

Wielu z nas przedstawia sobie doskonały odpoczynek tylko nad egzotycznym morzem. Wylegiwanie się na pięknej plaży od dawna jest jednoznaczne z udanym urlopem. Kochamy wakacje w luksusowych pensjonatach, gdzie do naszej dyspozycji są wszystkie wygody. Można korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w najlepszych gabinetach odnowy biologicznej.
Ognisko
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Wakacje z adrenaliną

Całe szczęście, zima nas opuściła. Tego roku wyjątkowo mocno dawała nam popalić. Mieliśmy już tego mrozu po dziurki w nosie. Nareszcie przyszła wiosna i nastały pogodne dni. Ani się obejrzymy, a nastanie lato. A to oznacza, że sezon urlopowy już za pasem. Czekamy na wczasy z utęsknieniem. Już od dawna planujemy ten upragniony wakacyjny wypoczynek.
Gorące wakacje
Na podstawie: iiimillenium.pl

Wakacje nad polskim morzem

Po długiej i męczącej zimie z niecierpliwością wyczekujemy okresu wakacyjnego. Rozmyślają o nich zarówno dzieciaki, które przez cały rok przykładnie się uczyły i ich opiekunowie, którzy pracują w przepełnionych miejscach pracy. Co raz dłuższe dni dają wrażenie, że każdego dnia marzymy o wakacjach. W tajemnicy przed szefostwem, przeglądamy broszury biur podróży i planujemy wspaniały wypoczynek.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.