Szkolenia

Letnie konferencje nad morzem

Lato to okres, kiedy zazwyczaj ludzie wybierają się na urlopy, część branży ma przestoje. Dobrze jest wykorzystać ten czas na wyjazdy lub organizację konferencji branżowych. To idealny czas na kursy, szkolenia albo wymianę doświadczeń. Możemy również oczywiście wyprawę na konferencję połączyć z kilkoma dniami oddechu, w szczególności gdy zdecydujemy się zlokalizować to wydarzenie w jakimś urokliwym miejscu.
Biznesmen
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Przydatność okresowych ocen pracowników

Teraz zatrudnienie odpowiedniego pracownika jest niezwykle istotnym składnikiem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Gdy jednak odszukamy już taką osobę, która świetnie sprawdzi się na określonym stanowisku, trzeba również zadbać o stały wzrost jej kwalifikacji. Dokonuje się tego najczęściej za pomocą różnego typu szkoleń, wcześniej jednak trzeba wiedzieć, w jakim zakresie rozwój naszych pracowników nie odbywa się tak jakbyśmy tego chcieli.
trener
Twórca artykułu: AFGE
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak podnieść wyniki w swojej firmie?

Wszyscy, którzy prowadzą jakiś biznes, doskonale się orientują, że receptą na sukces jest zyskanie dużej liczby klientów. Ci z kolei, którzy śledzą światową ekonomię, przyznają, że w naszych czasach nie jest to takie proste zadanie. Wszystko przez globalny kryzys, który skutecznie zastraszyły nie tylko światowe banki, ale również przyszłych konsumentów. Ludzie zaczęli w popłochu chować pieniądze do skarpety i co raz trudniej jest skusić ich nawet dobrą kampanią reklamową. Wszakże, jak zawsze w takich sytuacjach, działa tak zwany „efekt szminki”, ale w końcu nie wszystkie przedsiębiorstwa sprzedają ekskluzywne towary. Co w takim razie zrobić, aby poprawić swoją sprzedaż?
Biznes, mężczyźni
Twórca artykułu: Biuro Prasowe Starter
Na podstawie: Biuro Prasowe Starter

Techniki NLP - do czego są wykorzystywane?

Dzisiejszy świat nas nie rozpieszcza. Wręcz przeciwnie, na każdym kroku czyhają na nas rozmaite stresujące sytuacje, którym powinniśmy stawiać czoło. Najwięcej nerwów tracimy w naszej pracy. Czujemy ogromny nacisk ze strony zwierzchników, pragniemy dawać z siebie jak najwięcej, zwykle kosztem swojego życia osobistego.
Szara strefa
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Inwestycje w kursy szansą dla naszej firmy

Prowadzenie własnej działalności to niezwykle poważna sprawa. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, jak dużo pracy i zaangażowania należy włożyć w rozwój biznesu w początkowej fazie. Wejście na szczyt niezmiernie często kosztuje dużo stresu. Jest zazwyczaj stroma ścieżka, pełna poświęceń oraz potknięć. A jednak, warto zaryzykować, ponieważ po osiągnięciu odpowiedniego pułapu jest już o wiele lepiej.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Twórca artykułu: Instytut Przemiany
Na podstawie: Instytut Przemiany

Szkolenia szansą na rozwój biznesu

Prowadzenie własnej działalności niesie za sobą ogromną odpowiedzialność. Jeżeli ktoś uważa, że żywot biznesmena polega jedynie na eleganckich bankietach w doborowym towarzystwie, podczas których popija się modne drinki i poznaje się ciekawych ludzi, to jest w wielkim błędzie. Taki wizerunek chcą wmówić nam media.
Twórca artykułu: VIVARTO

Wizerunek firmy

Public relations (często zapisywane jako PR) to zwrot, który w ostatnim czasie przewija się bardzo często. Pojęcie to dotyczy wszelkich działań, których celem jest budowanie i rozwijanie przez daną jednostkę dobrych kontaktów z otoczeniem. Jest to również dbałość o pozytywny wizerunek i reputację. W sytuacji firm czynności tego rodzaju są niezwykle ważne. Pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa umożliwia pozyskiwanie dobrych partnerów, a w efekcie zawieranie umów i rozwijanie przedsiębiorstwa.
praca
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Wszystko o bezpieczeństwie i higienie pracy

Z określeniem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) ma się do czynienia bardzo często. Skrót ten został wymyślony i wdrożony wiele lat temu i znajduje zastosowanie w bardzo wielu rozmaitych miejscach i okazjach. Określenie to oznacza zestaw konkretnych przepisów, na temat zasad niezagrażającej zdrowiu i życiu i poprawnej pracy w zakładzie produkcyjnym lub innym. Zasady BHP stosują się w zasadzie do każdego pomieszczenia, gdzie przebywa większa liczba ludzi przez dłuższy czas.
szkolenie
Twórca artykułu: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie: Stolbud Włoszczowa

Rozmaite szkolenia sprzedażowe i szkolenia menedżerskie

W dzisiejszych czasach szkolenia sprzedażowe dla pracowników firm, zajmujących się menedżerowaniem zaliczają się niemal do obowiązków. Kierujący przedsiębiorstwami zobowiązani są do zdecydowania się na takie szkolenia menedżerskie, które są według rynku doskonałej jakości. Niektórym nasuwa się pytanie: z jakich powodów oferta skierowana do kierownictw, managementu oraz brygadzistów, dotycząca kursów doszkalających oraz kierunkujących, w rodzaju takim jak szkolenia sprzedażowe, a dokładniej szkolenia menedżerskie, jest tak atrakcyjna oraz rozchwytywana? Warto skorzystać z możliwości, jaką dają szkolenia menedżerskie oraz nie przestawać się dalej rozwijać.
Specjaliści w pracy
Twórca artykułu: Victor1558
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przydatne szkolenie z zakresu zarządzania projektami dla pracowników

Obecna sytuacja gospodarcza zobowiązuje firmy do przeprowadzania szkoleń wśród pracowników. Bynajmniej nie chodzi tutaj o szkolenia z dziedziny BHP, obecnie inwestuje się w zespół oferując jego członkom zestaw warsztatów doszkalających. Dzięki nim pracownik osiąga następne szczeble w wytyczonej ścieżce kariery. Wszystko to prowadzi do coraz lepiej wykonywanych, zleconych obowiązków. Warsztaty dostępne na rynku dotyczą w istocie mnóstwa dziedzin gospodarki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.