Plaża
samolot na lotnisku
Twórca artykułu: ERIC SALARD
Na podstawie: http://www.flickr.com

Myślisz o egzotycznych wycieczkach? Wszystko jest możliwe, biura podróży organizują coraz ciekawsze wyjazdy do dalekich rejonów na świecie

Zagraniczne urlopy zapewniają idealną okazję, by poznawać nieznaną kulturę, zetknąć się z przedstawicielami obcych narodowości, zasmakować niezwykłych smakołyków i zobaczyć wspaniałe miejsca. Wśród naszych rodaków wzięciem cieszą się wycieczki po Europie, nasi rodacy chętnie decydują się także na urlop nad Morzem Śródziemnym, w Chorwacji czy Turcji.
morze
Na podstawie: www.morguefile.com

Noclegi nad Bałtykiem

Urlop nad morzem cały czas wybiera bardzo wielu ludzi. Wybrzeże bałtyckie cały czas jest punktem niezwykle atrakcyjnym na urlop pomimo obecnej tendencji do wyjazdów zagranicznych. Obecnie bowiem coraz więcej ludzi udaje się w takie miejsca jak Egipt czy Tunezja w celu spędzenia urlopu. Tam jednak czyha na turystów sporo pułapek. Nieznajomość tamtejszych zwyczajów czy chociażby kuchni może prowadzić do niezrozumienia i różnorodnych problemów. Poza tym wycieczki zagraniczne są ze swej natury dużo bardziej kosztowne. Poza tym nie każdemu pasuje upalny klimat zagranicznych wybrzeży. W Polsce z kolei klimat jest zróżnicowany i najczęściej przyjazny, a morze przyjemnie chłodne.
Morze, Mielno
Twórca artykułu: powazny
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie wyjeżdżają mieszkańcy stolicy podczas urlopu?

Jak unaoczniają statystyki, aktywny wypoczynek nie jest najbardziej lubianą formą spędzania wolnego czasu przez warszawiaków. Wypoczynek w górach jest bowiem jedną z rzadko wybieranych przez nich form spędzania wakacji. Mieszkańcy stolicy najchętniej jeżdżą na Mazury i nad morze.
plaża
Twórca artykułu: Sami Keinänen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najcieplejsze kraje na wakacje

Jeżeli trzeba by było stworzyć listę najchętniej obieranych przez mieszkańców naszego kraju państw wakacyjnych, Egipt, Grecja i Turcja miałyby czołowe miejsca.
Krzywy Dom w Sopocie
Twórca artykułu: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: Xella Polska Sp. z o.o.

Trójmiasto - wymarzony urlop

Krzywy Dom w Sopocie
Twórca artykułu: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: Xella Polska Sp. z o.o.

Trójmiasto - wymarzony urlop

Sezon urlopowy nadciąga. Przez okrągły rok czekamy na ten wymarzony odpoczynek. Codziennie w pracy wertujemy katalogi agencji turystycznych, myśląc o długich podróżach. Tylko przyjemna myśl o nadciągającym lecie trzyma nas jeszcze przy życiu. Jeżeli pragniemy wypoczynku nad morzem, pomyślmy o naszym wybrzeżu!
Morze, Mielno
Twórca artykułu: powazny
Na podstawie: http://www.flickr.com

Weekend w domku letniskowym nad morzem

Piękna pogoda, piaszczysta plaża i urlop to trzy rzeczy o których duma większość z nas. Upalne lato dobrze na nas wpływa, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko wybrać miejscowość, zarezerwować domek urlopowy i wsiąść do dowolnego środka lokomocji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.