Jeziora
Jezioro, Mazury
Twórca artykułu: evoonia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego warto pojechać na wypoczynek na Mazury

Teren Warmii i Mazur częstokrotnie nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednakże jest on znacznie bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego pseudonim. Na obszarze Warmii i Mazur doliczono się plus minus dwóch tysięcy jezior. Ich charakterystyczne usytuowanie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie jedynej w swoim rodzaju przyrody spowodował, że zrobiono tu kompleksowo wyposażony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie warto zarezerwować 10 dni. Zaznaczyć powinno się fakt, że w regionie znajduje się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
Kaszuby
Twórca artykułu: glencharnoch
Na podstawie: www.flickr.com

Region Kaszuby - czemu warto tam się wybrać

Kaszuby są takim regionem Polski, który z punktu turystycznego przez dekady był niedoceniony. W ostatnim czasie władze regionu robią wiele, aby pokazać niebywałe piękno tegoż miejsca. Trzeba przyznać, że robią to bardzo skutecznie, gdyż Kaszuby zaczynają przyciągać coraz więcej turystów z Polski. Warto tutaj przyjeżdżać z paru powodów. Każdy zakątek tegoż regionu jest w stanie urzec nas swymi pięknymi krajobrazami.
egzotyczna ryba
Twórca artykułu: Grant Montgomery
Na podstawie: http://www.flickr.com

Męskie hobby - o wędkarzach i ciekawych łowiskach

Powszechnie zaakceptowano, że wyprawy wędkarskie to typowo męska profesja, powinno się także potwierdzić, że tak naprawdę mało kobiet interesuję się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia mówi, iż wędkarstwo to również odmiana sportu ale także i pasji, które polega głównie na łapaniu ryb na wędkę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.