Atrakcje
łóżka w hotelu
Twórca artykułu: bizmac
Na podstawie: http://www.flickr.com

Baza noclegowa w Łodzi, jaka rozwija się znacznie wyraźniej

Od pewnego czasu jest szansa słyszeć wiele pozytywnych opinii na temat polskich obiektów hotelowych. A rzeczywiście, należy przyznać, że miejsca te są zarządzane na znacznie większym poziomie. Osoby, które nimi zarządzają starają się bowiem, aby działały one na największych obrotach. Obecnie każdy obiekt hotelowy jest luksusowo wyposażony, znajduje się w nim restauracja, nierzadko też dyskoteki lub salony odnowy biologicznej.
Wrocław
Twórca artykułu: Guillaume Speurt
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wrocław to obowiązkowy przystanek dla wszystkich spragnionych uniesień estetycznych i rozrywkowych. We Wrocławiu jest faktycznie, co robić!

Najważniejszym miastem Dolnego Śląska jest fantastycznie zlokalizowany nad Odrą Wrocław. Rzesze turystów przybywają każdego roku na wrocławski Rynek, by pospacerować w słońcu i relaksować się w okolicznych restauracjach oraz pubach.
morze
Na podstawie: www.morguefile.com

Noclegi nad Bałtykiem

Urlop nad morzem cały czas wybiera bardzo wielu ludzi. Wybrzeże bałtyckie cały czas jest punktem niezwykle atrakcyjnym na urlop pomimo obecnej tendencji do wyjazdów zagranicznych. Obecnie bowiem coraz więcej ludzi udaje się w takie miejsca jak Egipt czy Tunezja w celu spędzenia urlopu. Tam jednak czyha na turystów sporo pułapek. Nieznajomość tamtejszych zwyczajów czy chociażby kuchni może prowadzić do niezrozumienia i różnorodnych problemów. Poza tym wycieczki zagraniczne są ze swej natury dużo bardziej kosztowne. Poza tym nie każdemu pasuje upalny klimat zagranicznych wybrzeży. W Polsce z kolei klimat jest zróżnicowany i najczęściej przyjazny, a morze przyjemnie chłodne.
All inclusive wakacje
Na podstawie: iiimillenium.pl

Gdzie pojechać na urlop?

W nowym tysiącleciu należy mocno postarać się, aby każde wakacje okazały się naprawdę przeżyciem bajecznym. Wakacje w Egipcie albo inna oferta, choćby Paryż?
termy
Twórca artykułu: Agencja PR Pan Pikto
Na podstawie: Agencja PR Pan Pikto

Jak zatroszczyć się o zdrowie na wczasach?

Naciepłe dni czekaliśmy z niecierpliwością już bardzo dawno. Zima w tym roku szczególnie dała się nam we znaki. Podczas długich i mroźnych wieczorów, by poprawić sobie nastrój, przeglądaliśmy razem z rodzinką foldery agencji turystycznych i planowaliśmy podróże naszych marzeń. Tymczasem, sezon urlopowy już się zbliża i czas najwyższy pomyśleć o tegorocznych wczasach. Powinniśmy już dzisiaj zarezerwować miejsca w hotelu dla siebie i najbliższych, ponieważ jeszcze trochę i może się zrobić za późno- nie znajdziemy już wolnych noclegów w popularnych ośrodkach turystycznych.
Plaża i morze, Niechorze
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hupla

Wakacje nad Bałtykiem! Władysławowo i Kołobrzeg

Nadmorski Kołobrzeg jest zakątkiem, które kojarzy się w szczególności z wakacyjnym okresem wakacyjnym, który skupia się w naszym kraju głównie na terenach Morza Bałtyckiego. Każdego roku miasto to próbuje skorzystać z tego faktu, i zarobić pieniądze z przedsięwzięć stricte turystycznych. Kołobrzeg ma do tego wszelkie potrzebne predyspozycje.
Bory Tucholskie
Twórca artykułu: Szymon Nitka
Na podstawie: www.flickr.com

Wypoczynek na Podlasiu

Jeżeli pragniesz wyjechać na cudowny wypoczynek, Podlasie okazuje się bardzo interesującym wyborem. Niestety, spora część mieszkańców Polski nie docenia tych okolic, błędnie myśląc , że nie ma tam nic do zwiedzenia. To zupełna bzdura. Podlasie to miejsce, gdzie są położone takie wyjątkowe atrakcje turystyczne, jak np. Białowieski Park Narodowy.
Morze, Jastrzębia Góra
Twórca artykułu: Hoax_pl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Morze, Jastrzębia Góra
Twórca artykułu: Hoax_pl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Wszyscy mamy już dość takiej długiej zimy, która już ostatecznie i upuściła nam krwi. Z utęsknieniem oczekujemy na wspaniałe lato. Przez okrągły rok uczciwie pracowaliśmy, ślęczeliśmy przy biurku i patrzyliśmy się w ekran, pora więc na oczekiwany urlop. Już wyobrażamy sobie te cudowne sytuacje na plaży oraz zabawy w cieplutkim morzu. A może wybrać tym razem Bałtyk?
wiatraki
Twórca artykułu: phault
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zwiedzanie Polski

wiatraki
Twórca artykułu: phault
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zwiedzanie Polski

Sezon wakacyjny zbliża się ogromnymi krokami. Przed nami, jak w każdym roku, wybór kierunku. Utarło się, że doskonale spędza się urlop za granicą. Polacy pokochali takie kraje, jak Egipt, Tunezja, Hiszpania, Grecja, czy Chorwacja. Zachłystujemy się ich bajkową urodą, wspaniałymi zabytkami a także bogatą historią. Także warunki hotelowe wypełniają nasze wygórowane standardy.
atrakcje turystyczne Wrocław
Twórca artykułu: Feedback/ Hill & Knowlton

Możliwości, jakie oferuje zwiedzającym Wrocław?

Stolica Dolnego Śląska – Wrocław – ma wiele tajemnic. Miasto to jest znane przez wielu Europejczyków i to nie tylko dzięki organizowanej tu imprezie Euro 2012. Wrocław stanowi znaczący ośrodek kulturalno-akademicki i niezwykle popularne miejsce na wymiany europejskie. Biorąc pod uwagę atrakcje turystyczne w Polsce Wrocław powinno się wymienić w czołówce miast o największym znaczeniu i barwnej ofercie organizowania wolnego czasu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.