Telefon
Recepcja
Twórca artykułu: shankar s.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym zajmuje się tajemniczy klient?

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, wdrażając kompleksowe badania jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich rywali.

Czym kierować się przy wyborze lekarza specjalisty?

Najczęściej w razie problemów zdrowotnych kierujemy się do doktora pierwszego kontaktu, do którego chodzimy od lat. Występują jednak sytuacje, kiedy trzeba odszukać lekarza o określonej specjalizacji. Wówczas wyłania się pytanie, jak odszukać właściwego lekarza i gdzie przyjmuje najlepszy ginekolog z Warszawy lub laryngolog z Wrocławia?
Giełda
Twórca artykułu: NewConncet.info
Na podstawie: http://www.newconnect.info

Obligacje komunalne, warto?

W stanie kryzysu rozpaczliwie szukamy wszelkich form oszczędzania. Na rynku ciągle istnieje wiele możliwości. Dla pojedynczych inwestorów proponowane są zakupy obligacji. W tej kwestii oferta jest nadzwyczaj atrakcyjna.

Sprzęt kosmetyczny - gdzie szukać najlepszego

Mając własny salon piękności musimy co jakiś czas kupić nowy sprzęt. Wszystko się z czasem zużywa, dodatkowo wchodzą nowsze technologie w przemyśle kosmetycznym, zatem aby utrzymać swoją pozycję na rynku bez ustanku powinniśmy inwestować w rozwijanie salonu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.