Praca
Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Twórca artykułu: Planet PR
Na podstawie: Planet PR

Organizacja imprez integracyjnych – najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy.

Dziś coraz więcej przedsiębiorstw zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zainteresowania, swoją ofertę przygotowało także wiele innych firm. Przykładowo można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak agencje eventowe, by stwierdzić jak wiele możliwości pomocy mamy.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Twórca artykułu: iStockphoto.com
Na podstawie: iStockphoto.com

WSTiE w Suchej Beskidzkiej - najlepsze kierunki

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia prywatna. Bogata oferta edukacyjna oraz wysoki poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko zdobyła szacunek wśród kandydatów na studentów, stając się liczącym się ośrodkiem edukacji.
Praca przy komputerze
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Systemy workflow

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w firmie to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli powinniśmy zabierać się za ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu synchronizacji, nie tylko faktur papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
Twórca artykułu: HEMMERSBACH

Formalne problemy z wypowiedzeniami

Rynek zatrudnienia jest obecnie totalnie nieobliczalny. Wiedzą o tym najdokładniej osoby, które nie są zatrudnione na stałe.
Akustyka w szkole
Twórca artykułu: Armstrong
Na podstawie: Armstrong

Szkoła po pięćdziesiątce?

Publiczna opinia jest taka, że w murach szkolnych przebywają wyłącznie dzieci. Dowodem przeciwstawnej tezy są szkoły dla dorosłych, które edukują osoby chcące uzupełnić edukacyjne zaległości.
Twórca artykułu: Swissdave

Jak wygląda rynek nieruchomości użytkowych?

Intensywnie dyskutuje się o kryzysie gospodarczym, lecz póki co nie widać go na rynku lokali użytkowych. W szczególności w warszawie, najbardziej rozwiniętym biznesowo polskim mieście, gdzie powierzchnie pod biura wciąż sprzedają się praktycznie od razu.
Młotek sędziego
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Ważne rodzaje kodeksów prawa

Wielu młodych ludzi, którzy zdawali egzamin dojrzałości parę miesięcy wstecz od długiego dobrze wiedziało, czym chcą się zajmować w przyszłości. W tym roku, jak zresztą w każdym minionym ogromnym zainteresowaniem cieszyło się prawo. Mimo, że to bardzo wymagające studia, niezwykle ważne jest także zrobienie aplikacji po zrobieniu magisterki bardzo wiele osób chce stać się prawnikami. Kuszą wysokie zarobki, kusi niezależność i prestiż zawodu.

Konferencja It 2016 to niesamowity moment dla pasjonatów nowinek technologicznych oraz przedsiębiorstw.

Organizacja różnego rodzaju eventów czy spotkań biznesowych stało się ostatnimi czasy ciekawym pomysłem na własną firmę. Duże spółki ale i mniejsze przedsiębiorstwa planują różnego typu konferencje it, kursy, czy szkolenia. Zazwyczaj mają na to spory budżet, ale nie mają czasu lub ludzi, którym mogą przydzielić to zajęcie. W takiej sytuacji udają się do agencji specjalizujących się w takich działaniach.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.