Praca
Opony
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Opony samochodowe do różnych rodzajów aut

Opony są jedną z najważniejszych części każdego pojazdu. Zwykle wyodrębnia się opony na sezon letni a także na sezon zimowy. Można je podzielić także na sposób zastosowania. I tak przykładowo są opony przemysłowe. Jak sama nazwa mówi nadają się one do maszyn przemysłowych czy też budowlanych.
Praca, biznesmen
Twórca artykułu: www.s-lab.pl
Na podstawie: www.s-lab.pl

Tłumacz języków obcych – czyli zawód przyjemny i pożyteczny

W dzisiejszych czasach bardzo trudno funkcjonować na rynku pracy bez znajomości języków obcych, w szczególności bez znajomości j angielskiego. Działy HR coraz częściej żądają, aby ich potencjalni pracownicy byli wyposażeni całą masę umiejętności, między innymi umiejętność posługiwania się językiem obcym .
E-handel

Jak podbić rynek pracy?

Nasze realia od dawna mogą sprzyjać jedynie bezrobociu. Z całą pewnością świeżo upieczeni magistrowie i inżynierowie mogą mieć niemałe kłopoty ze znalezieniem stabilnego zatrudnienia. Uparci zawsze sobie poradzą.
Twórca artykułu: HEMMERSBACH

Pracownik - prawa i obowiązki

Przyjęcie do pracy nowej osoby powinno mieć podstawę w postaci umowy. W zależności od pełnionej roli i charakteru pracy,wyróżnia się inne typy umów. W większości przypadków jest umowa o prace. Dzięki niej pracownikowi przysługują wszystkie świadczenia oraz płatny urlop. Ponadto czas, w którym osoba przebywa na zwolnieniu lekarskim także jest płatny, możliwy jest jeszcze niekiedy zasiłek chorobowy. Ten rodzaj pracy podzieli się na inne rodzaje.
praca

Kariera programisty

Informatyk to osoba, która na brak ofert pracy nie może być niezadowolona. Jest to w Polsce obecnie najlepiej płatny zawód. A każda firma bez względu na jej profil posiada swoich strukturach, dział IT. Na rynku otwiera się także mnóstwo agencji interaktywnych, reklamowych czy firm SEO, w których pracę dostanie również programista.

Jak oszacować produktywność pracowników?

Na polski rynku pojawia się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze biegłego w danej dziedzinie pracownika. Decydują się na wdrążenie do swoich systemów ocen pracowniczych , które mogą podsumować zdolność produkcyjną w danym kwartale czy miesiącu. korzysta się z nich w zamyśle usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania kłopotów organizacji.
Kobieta w ciąży
Twórca artykułu: baby-shower.pl
Na podstawie: baby-shower.pl

Zdrowa mama

Zdrowie przez 9 miesięcy to zwyczajnie wymóg. Przyszłe mamy starają się zdrowo odżywiać, wymyślają sobie wszystkie aktywności, wspomagają się witaminami. Jak wytrwać ciążę w zdrowiu?
kobieta
Twórca artykułu: martinalanotte
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skuteczna pomoc psychologiczna

Dziś coraz częściej dochodzi do rozwodów. Przyczyn jest wiele. Należą do nich na przykład różnica charakterów, niewierność, nałóg alkoholowy, awantury na tle finansowym, zły stosunek do rodziny czy też niedosyt seksualny. Acz obecnie zasadniczą przyczyną rozwodów jest tło finansowe- bardzo często ludzie są wyrzucani z pracy, młode osoby nie mogą jej zdobyć, a gdy już się ją posiada to na ogół zarobki nie są odpowiednie do czynionej pracy. Warto, wtedy skorzystać z pomocy psychologa na przykład wpisując do wyszukiwarki hasło gabinet psychoterapii Kraków.
sędzia

Różne ścieżki kariery po prawie

Regularnie dowiadujemy się, że ktoś marzy o zostaniu prawnikiem. Ścieżka jest tu oczywiście bardzo kręta i niełatwa. Niezbędne jest doświadczenie i specjalizacja w konkretnych obszarach, co potwierdzi każdy. Mimo to samo powiedzenie prawnik jest bardzo ogólne. Jakie zawody mogą wykonywać osoby po tych studiach?

Imprezy integracyjne są świetnym wyjściem dla każdego.

Współcześnie coraz więcej firm zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało także wiele innych firm. Przykładowo można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak wyjazdy firmowe, by zobaczyć jak wiele możliwości pomocy mamy.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij