Praca
pieniądze
Twórca artykułu: Ekkehard Streit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co robić, aby nie mając stałego zatrudnienia dostać pożyczkę?

Nie można powiedzieć, że problem braku pracy dotyczy małej części naszych rodaków. Poza tym, w wielu przypadkach oficjalnie jesteśmy bez pracy, ale po prostu pracujemy na czarno. To powoduje, iż owa grupa społeczna jest łakomym kąskiem dla najróżniejszych firm. Akurat odnośnie tego ciężko miewać nawet małe wątpliwości. Jednakże typowe banki nie mogą udzielać pożyczek dla bezrobotnych - taka jest rzeczywistość. To tak naprawdę nie zmienia faktu, że tak czy siak bezrobotni mogą pozyskać pieniądze. A w którym miejscu?
Twórca artykułu: Unfurled

Nie bójmy się psychologa

Żyjemy w niespokojnych czasach. Oczywiście, nie jest to w jakimkolwiek stopniu porównywalne do czasów wojennych, czy panującego w przeszłości komunizmu. Nie cierpimy przerażającego głodu. Mamy własny dom oraz pracę, która pozwala nam godziwie żyć. Mamy możliwość się kształcić i rozwijać swoje pasje. Jeździmy na wakacje do dalekich krajów. Czego nam w takim razie brakuje do pełni zadowolenia?
sprzątanie szkoły
Twórca artykułu: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Firma sprzątająca jako pomysł na zarabianie pieniędzy

Estetyczne i umeblowane ze smakiem wnętrze to nie koniec. Niezmiernie istotnym czynnikiem, który może odmienić dowolne wnętrze, jest na pewno porządek. Nawet doskonale urządzony dom utraci cały swój charakter, jeżeli zawładnie nim nieporządek.
Biznes, mężczyźni
Twórca artykułu: Biuro Prasowe Starter
Na podstawie: Biuro Prasowe Starter

Praca na dokumentach w przedsiębiorstwie

Rozmaite faktury, rachunki i inne dokumenty towarzyszą ludziom na co dzień. Już przy urodzeniu sporządza się odpowiedni akt, dokumentujący wo wydarzenie. Z pewnością jednak najbardziej znaczny przepływ dokumentów obserwuje się w firmach. Jest to ta sfera firmy, która nie jest widoczna „z zewnątrz”, od strony klienta. Już do założenia przedsiębiorstwa koniecznych jest bardzo wiele rozmaitych zezwoleń i dokumentów. Dotyczą one na przykład spraw pozornie nie tak bardzo istotnych, takich jak na przykład wynajęcie pomieszczeń czy opłaty za nie.
Biznes, mężczyźni
Twórca artykułu: Biuro Prasowe Starter
Na podstawie: Biuro Prasowe Starter

Techniki NLP - do czego są wykorzystywane?

Dzisiejszy świat nas nie rozpieszcza. Wręcz przeciwnie, na każdym kroku czyhają na nas rozmaite stresujące sytuacje, którym powinniśmy stawiać czoło. Najwięcej nerwów tracimy w naszej pracy. Czujemy ogromny nacisk ze strony zwierzchników, pragniemy dawać z siebie jak najwięcej, zwykle kosztem swojego życia osobistego.
podatki
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Biuro podatkowe

Jest wiele instytucji, które są bardzo pomocne w obecnych czasach. Szczególnie pożadane są takie punkty oraz ci ludzie, którzy mogą udzielić pomocy w rozmaitych sprawach związanych z prawem. Dlatego aktualnie szczególnie cenione jest wykształcenie prawnicze. Z drugiej strony jednak studia prawnicze nie są łatwe, a do wykonywania zawodu związanego z prawem nierzadko niezbędne jest dokształcanie się również po ukończeniu studiów, często związane z dużymi nakładami finansowymi. Większości osób profesje związane z prawem kojarzą się z pracą na sali sądowej i tym podobnych miejscach.
Słowniki języków obcych
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Jak znaleźć Nauka angielskiego - dlaczego warto?

Wszyscy doskonale wiemy, jak niełatwo w naszych czasach dostać stałą posadę. W związku z szalejącym gospodarki, co raz więcej zakładów decyduje się na cięcie etatów. To oznacza, że młodzi absolwenci, którzy ledwo co zdobyli dyplom, nie mają szans na pracę w swoim zawodzie. Okazuje się, nawet ukończenie dobrej szkoły wyższej nie jest w stanie nam pomóc w znalezieniu dobrej posady. Młodzi ludzie są zdruzgotani.
Szara strefa
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Inwestycje w kursy szansą dla naszej firmy

Prowadzenie własnej działalności to niezwykle poważna sprawa. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, jak dużo pracy i zaangażowania należy włożyć w rozwój biznesu w początkowej fazie. Wejście na szczyt niezmiernie często kosztuje dużo stresu. Jest zazwyczaj stroma ścieżka, pełna poświęceń oraz potknięć. A jednak, warto zaryzykować, ponieważ po osiągnięciu odpowiedniego pułapu jest już o wiele lepiej.
Twórca artykułu: Marcus Vegas

Czym jest depresja sezonowa?

Z pewnością wiele osób było w tym stanie nie raz. Zazwyczaj w okresie wiosenno- letnim buzuje w nas energia życiowa i potrafimy przenosić góry. Zrywanie się o świcie nie stanowi dla nas jakiegokolwiek problemu. Umiemy przez cały dzień być rześcy, nie odczuwamy ciągot do słodkich i ciężkich potraw. Jesteśmy lżejsi i szczęśliwsi. To wszystko za sprawą słońca, którego w ciągu wiosennych i letnich dni nam nie brakuje.
Raport finansowy
Na podstawie: http://pixabay.com

Wsparcie de minimis

Wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak beznadziejna sytuacja jest teraz na rodzimym rynku pracy. Mnóstwo osób bez rezultatów szuka posady. Młode osoby z dyplomem również nie mogą znaleźć zajęcia zgodnego z ich kierunkiem studiów. Absolwenci bardzo często są zmuszeni pracować poniżej swoich kwalifikacji i zatrudniają się w popularnych barach szybkiej obsługi. Na pewno nie tak wyobrażali sobie własną przyszłość, kiedy przekraczali podwoje wymarzonej szkoły wyższej. Niestety, polska rzeczywistość podcięła im skrzydła.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.