BHP
bhp
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Instruktaże BHP - w jaki sposób wybrać kompetentną jednostkę szkoleniową?

Jedną z istotniejszych formalności w procesie angażowania nowego pracobiorcy jest szkolenie BHP. Jest ono jak powszechnie wiadomo obowiązkowe i - bądźmy szczerzy - przez pracowników uważane w większości przypadków jak rzecz zbędna. Wyjątkowo po macoszemu traktowane są te szkolenia przez pracowników administracji, którzy pozornie czują się bezpieczni. Bo co może złego stać się w takim miejscu pracy?
lustro

Różne użycie luster

„Lustereczko powiedź przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie" – tą frazę często powtarzała niedobra królowa czekając, aż lustro potwierdzi, że nie ma sobie równych. I dziś w naszych łazienkach lustra – małe, kwadratowe - spełniają taką samą funkcję. No może nie egzekwowaną tak strasznie jak to w książce której bohaterką była macocha Śnieżki, ale nie da się ukryć, że lustro uwydatnia zarówno nasze wady jak i zalety.
praca
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Wszystko o bezpieczeństwie i higienie pracy

Z określeniem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) ma się do czynienia bardzo często. Skrót ten został wymyślony i wdrożony wiele lat temu i znajduje zastosowanie w bardzo wielu rozmaitych miejscach i okazjach. Określenie to oznacza zestaw konkretnych przepisów, na temat zasad niezagrażającej zdrowiu i życiu i poprawnej pracy w zakładzie produkcyjnym lub innym. Zasady BHP stosują się w zasadzie do każdego pomieszczenia, gdzie przebywa większa liczba ludzi przez dłuższy czas.
Akustyka w szkole
Twórca artykułu: Armstrong
Na podstawie: Armstrong

Szkoły we Wrocławiu

Wielu ludzi, którzy rozpoczęli na studia po ukończeniu szkoły ogólnokształcącej, z zamiarem poszerzania wiedzy i rozwijania swoich zainteresowań, natknęło się później na istotny kłopot. Jest mnóstwo kierunków studiów, które nie dość, że nie zapewniają pracy, to nie gwarantują także żadnej użytecznej w dorosłości zdolności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.