Oprogramowanie
Recepcja
Twórca artykułu: shankar s.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym zajmuje się tajemniczy klient?

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, wdrażając kompleksowe badania jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich rywali.
Biznesmen
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Korzystne rozwiązania IT dla naszego przedsiębiorstwa

W naszych trudnych czasach nie wszyscy mogą rozwijać się w swoim zawodzie. Mnóstwo ludzi nie potrafi odnaleźć zatrudnienia zgodnego ze swoimi kwalifikacjami. Nie pomaga nawet tytuł magisterski. Dlatego wielu ludzi decyduje się na niezwykle ryzykowny krok, jakim jest otworzenie własnego biznesu.
LAPTOP Z SERII Q
Twórca artykułu: Partner of Promotion
Na podstawie: Partner of Promotion

Zaawansowane zarządzanie zasobami

Systemy informatyczne w przedsiębiorstwie pomagają we właściwym zarządzaniu zasobami i w wykorzystywaniu dostępnych informacji. Nawet bardzo małe przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na zakup zestawu tego rodzaju oprogramowania, które powszechnie nazywa się skrótem „erp”.
Praca w branży IT
Twórca artykułu: hackNY.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sterowanie firmą wykorzystując odpowiednie oprogramowanie

Kierowanie firmą stało się w minionych dziesięcioleciach czymś znacznie poważniejszym, niż tylko wydawaniem poleceń podwładnym. A i nawet w drugiej połowie XX stulecia, gdy zaczęły się tworzyć naprawdę olbrzymie korporacje, kierownicy mimo utrudnień w dostępie do komputerów zaczęli poszukiwać sposobów, które ułatwiają w różny sposób funkcjonowanie zarządu i usprawniają pracownikom realizację ich obowiązków. Jednak prawdziwa przemiana nastąpiła dopiero wtedy, gdy komputery weszły do powszechnego zastosowania, zaczęły zajmować trochę mniej miejsca niż średniej wielkości pokój, a ich zdolności powiększyły się o wiele dalej niż do opcji obliczania podstawowych działań. No i wielkość dysków...
kalkulator
Twórca artykułu: Phillip
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/phillip/345829246/

Księgowość - formy i techniki

Trzeba wiedzieć, że usługi księgowe warszawa mają długą historię. Już w antycznym Egipcie umieszczano w rejestrach świątynnych operacje finansowe i poświadczenia aktów zakupu pól
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.