Świat
pomysł na lepszy świat
Twórca artykułu: Olearys
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zysk bez ryzyka a crowdfunding platform

Wielu finansistów od lat głowi się nad tym, w jaki sposób postępować, by osiągać rewelacyjne wyniki w tej dziedzinie. Eksperci co do jednego nie mają wątpliwości oraz brzmią razem – przemyślane działanie i we właściwy sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma sporo mocnych stron i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zyskuje stale na znaczeniu, także jeśli chodzi o nasz kraj. Zysk zostanie spostrzeżony już niedługo!
Twórca artykułu: Blomus, Legnoart, MENU

Szampan nie tylko na Nowy Rok, czyli parę słów o winie

Od jakiegoś czasu można w naszym kraju spostrzec dużo większe zainteresowanie tematem win. Co raz więcej osób wybiera kupno porządnego wina do obiadu, w miejsce zgrzewki piwa lub pozostałych, tak popularnych w Polsce, trunków.

Ręcznie robiona ciekawa biżuteria artystyczna

Wielu znawców zwraca uwagę na to, że świat jest opanowany przez tworzoną masowo tandetę. Ciężko w zasadzie określić winnych takiego stanu rzeczy – wydaje się, że największą rolę posiadają tu: postęp technologiczny, rozwój handlowy oraz wielki odsetek społeczeństwa, który nie ma przyzwoitego gustu.
Twórca artykułu: Jam Adams

Kłopoty z erekcją

Aktywność seksualna to bardzo ważna sfera w życiu każdego człowieka. Może mieć ona wpływ na każdą inną dziedzinę. Jeśli nasze życie seksualne jest satysfakcjonujące, to dużo lepiej funkcjonujemy w pozostałych aspektach. Dlatego w momencie, kiedy posiadamy w tym polu przeszkody, odbija się to także w stosunkach z innymi.
Zaćma – choroba utrudniająca życie!
Twórca artykułu: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Dbajcie o wzrok!

Myślałeś kiedyś nad tym, jak okropne jest życie osoby, która nie widzi? To przerażająca rzecz, stracić możliwość spoglądania na ten świat. Sporo osób powie, że nasz świat jest smutny, straszny i bezlitosny – cóż, zwykle jest tak, że dostrzegamy wagę rzeczy dopiero, kiedy je tracimy.
samolot
Twórca artykułu: Szmalback.pl
Na podstawie: Szmalback.pl

Nie oczekuj na ostatnią chwilę z bukowaniem miejsc.

Świat się coraz bardziej zmniejsza, globalizacja jest już zjawiskiem powszechnym i nieodwracalnym. Rozwój technologii elektronicznej komunikacji, takiej jak telefony przez sieć a także ogólna dostępność łącz internetowych upraszczają kontakty międzyludzkie z przeciwnych krańców globu, czyniąc je praktycznie natychmiastowym. Podobnie rzecz się ma z transportem między odległymi kontynentami.
slider_grudzien
Twórca artykułu: Jan Tik
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/jantik/308709862/

Jak Sylwester to tylko w Zakopanem

Co roku, w okolicach Świąt pojawia się taki sam problem: gdzie w tym roku spędzić Nowy Rok? Planów jest albo zbyt wiele albo też nic interesującego nie przychodzi nam na myśl. Jeżeli propozycje w stylu kąpiel wmorzu wydaje nam się zbyt ryzykowna w mieście już nam się opatrzył, a powitanie kolejnego roku w filharmonii lub teatrze jest dla nasnazbyt klasyczne, być może trzeba pomyśleć wybranie się za miasto.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.