Noże
czajnik kuchenny
Twórca artykułu: Faruk Ateş
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyposażamy kuchnię

Komplet garów składający się ze 101 części, 100 noży, każdy do czegoś innego, 15 rodzajów patelni jak też milion innych narzędzi kuchennych nie uczynią z nikogo doskonałego kucharza. Prawda jest taka, że do gotowania na poziomie domowym potrzeba mało, a dzięki temu oszczędzimy bardzo dużo przestrzeni w naszej kuchni, a także nie będziemy przymuszeni przebijać się do blatu poprzez stos naczyń.
Rodzinne zabawy na zdrowie!
Twórca artykułu: istockphoto.com
Na podstawie: istockphoto.com

Urlop pełen wrażeń

Wielu z nas przedstawia sobie doskonały odpoczynek tylko nad egzotycznym morzem. Wylegiwanie się na pięknej plaży od dawna jest jednoznaczne z udanym urlopem. Kochamy wakacje w luksusowych pensjonatach, gdzie do naszej dyspozycji są wszystkie wygody. Można korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w najlepszych gabinetach odnowy biologicznej.

Akcesoria militarne

Sprawdzony nóż może pomóc obronić się albo przestraszyć ewentualnego złodzieja. Z takiej przyczyny dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W dzisiejszych czasach wybór dobrych noży nie bywa zwyczajowo rzeczą banalną. Warto podejść do niej odpowiednio, dowiedzieć się, jakie cechy mają niektóre noże.
militaria
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Ciekawe i oryginalne buty taktyczne

Obuwie ma ogromne znaczenie, szczególnie w czasie walki. Też kolekcjonujący militaria jak i pasjonaci wojska, jak i wszystkiego, co z nim powiązane, na pewno zdecydują się na buty taktyczne, które właściwie każdy sklep asg ma w wśród oferowanych przedmiotów.
Haiku Itamae Suminagashi marki Chroma
Twórca artykułu: www.smakprostoty.pl
Na podstawie: www.smakprostoty.pl

Noże japońskie

Założę się, że znasz filmy z Dalekiego Wschodu, w których żółtoskórzy wojownicy walczą na długie miecze. W rękodziele z tego wyspiarskiego kraju bardzo udoskonaliła się sztuka wytwarzania wspaniałych ostrzy. Do dzisiaj widać to w kuchni - noże japońskie są znane na całym globie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.