Złoto
piękny duży szmaragd
Twórca artykułu: greyloch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kamienie szlachetne znowu w modzie

Mówi się, że najlepszymi towarzyszami kobiety są diamenty. I raczej coś w tym jest. Jesteśmy przekonani że nie ma takiej przedstawicielki płci pięknej na ziemi, której nie dałoby się poderwać pełną przepychu biżuterią z tym konkretnym kamieniem. Od zarania dziejów jest un postrzegany za symbol nieprawdopodobnego majątku. Twory jubilerskie z diamentami są wyznacznikiem elegancji i szyku. Są to prawdziwie królewskie klejnoty i każda dama chciałaby posiadać je w swojej szkatułce.
Twórca artykułu: Greencolander)

Jakie kamienie szlachetne są warte zakupu

Kamienie szlachetne stosowane w złotnictwie to rzadko spotykane, twarde i niespotykanie czyste odmiany wybranych minerałów. Oszlifowane i oprawione w bezcenne kruszce, stanowiły od wieków doskonałą ozdobę i oznakę splendoru. Są one niezbędnym elementem atrybutów władzy królewskiej, biżuterii i kosztowności, lecz mają zastosowania także w przemyśle i urządzeniach technicznych. Przypisywano im także dawniej cechy terapeutyczne i magiczne, pełniły funkcję alegoryczną w tekstach religijnych.
meble systemowe
Twórca artykułu: Forte
Na podstawie: www.meble.meblopol.pl

Nowoczesne wnętrza.

Odnawiasz mieszkanie i nie jesteś pewny jak je urządzić? Problemem jest wybór mebli, a spokoju nie daje kolor ścian? Masz dość klasycznych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś wybrać coś oryginalnego, ale nie jesteś pewny, co by do Ciebie pasowało? Nic trudnego. Postaramy się przybliżyć królujące na salonach motywy w urządzaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
chłodnictwo
Na podstawie: http://izolacje.gda.pl/

Trzeba chłodzić!

Czasem warto cofnąć się w czasie, by docenić obecne rozwiązania techniczne świata. W tym artykule zainteresuje was frapującym tematem, jakim jest chłodnictwo, więc wystartuję od ukazania tego, jak przed laty konserwowano produkty spożywcze. Nie posiadając praktycznych chłodziarek, ludzie zazwyczaj chowali jedzenie w głębokich spiżarniach. Nie dawały one pechowo chłodu, koniecznego do skutecznej konserwacji mięs i ryb.
Biżuteria Diva - bransolety
Twórca artykułu: Diva
Na podstawie: Diva

Ręcznie robiona biżuteria

Za oknami piękne lato, chodzimy w cienkich, delikatnych sukienkach i sandałkach. Letni nastrój wszędzie dokoła. Idealnym uzupełnieniem lekkich stylizacji jest biżuteria ręcznie robiona.
magazyn
Twórca artykułu: inplusPR
Na podstawie: www.inplusPR.pl

Dlaczego przechowalnie są tak ważne?

Jednym z najbardziej kluczowych etapów w procesie produkcyjnym okazują się przechowalnie. Jest oczywiste, że towary wymagają miejsca do przechowania, przed zaczęciem obrotu. Przechowalnie różnego gatunku okazują się niezbędne dla biznesu, a także dla uprawiających rolę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.