Ruch
ciało
Twórca artykułu: Marlies Dekkers
Na podstawie: Marlies Dekkers

Zatroszcz się o swe ciało oraz formę, przyniesie to same korzyści oraz sprawi, że będziesz się czuć doskonale!

Znane przysłowie mówi, że zdrowie ma się tylko jedno. To naprawdę mądre słowa i należy mieć je na uwadze w codziennym życiu. Niestety, w pędzie, w jakim żyjemy coraz częściej zapominamy o trosce, jaką jesteśmy winni naszemu zdrowiu oraz kondycji, ciągle zapominamy o siebie dbać, właściwie jeść, jesteśmy nazbyt zmęczeni, aby wychodzić na dwór i zbyt zajęci, aby wcześniej położyć się spać. To wszystko wyjątkowo niekorzystnie oddziałuje na stan naszego organizmu, jak także na nastrój. Nigdy nie jest za późno, aby zaopiekować się sobą i zadbać o zdrowie oraz ciało. To daje profity w przyszłości.
Biegacze
Twórca artykułu: Stewart Chambers
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urazy sportowe. Kiedy udać się do przychodni pulmonologicznej.

Osoby aktywne, kochające ruch częstokroć narażone są na urazy. Dotyczą one nie tylko zawodowo zajmujących się sportem, ale też laików. Osoby o obniżonej odporności układu kostnego, mięśniowego narażone są na urazy sportowe.
Twórca artykułu: StormySleep

Polecane diety dla wszystkich osób troszczących się o zdrowie

Na dzień dzisiejszy ludzie często zwracają uwagę na styl życia, jaki prowadzą. Długi czas temu bowiem odkryto, że to, jak człowiek się odżywia, ile ruchu zażywa każdego dnia i tak dalej ma duży wpływ na jego zdrowie. A co z tym związane, ma to wpływ również na samopoczucie człowieka. Szuka się więc rozmaitych metod na przedłużenie życia i utrzymanie dobrego zdrowia.
Podróże z dzieckiem
Twórca artykułu: FuturePR
Na podstawie: FuturePR

Dbaj o siebie podczas wakacyjneej podróży

Wakacje to dla wielu z nas doskonała pora, by nareszcie zatroszczyć się o swoje zdrowie, również duchowe. Zwykle, w przeciągu całego roku bywamy zabiegani i nie posiadamy po prostu czasu, aby porządnie zatroszczyć się o siebie. W dodatku, jesteśmy ciągle nastawieni na stresujące sytuacje, które w negatywny sposób odbijają się na naszym zdrowiu. Nasz codzienny jadłospis również nie zachwyca. Dostarczamy naszym komórkom zbyt mało koniecznych substancji odżywczych, dlatego jesteśmy przemęczeni. Także dlatego łatwiej zapadamy na różne choroby.
Twórca artykułu: PR Solution

Parę informacji o zdrowym stylu życia

Nadchodzi wiosna, a razem z nią pogodne dni, kiedy to będziemy odkrywać więcej ciałka. Gdy nareszcie ściągniemy z siebie przepastne swetry i grube spodnie, może się okazać, że przybrało nam tu i tam. Co zrobić? Sezon wiosenny za pasem, a tu taka oponka? Zamiast popadać w panikę, trzeba podejść do sprawy racjonalnie.
deskorolka
Twórca artykułu: Sport-Shop
Na podstawie: http://www.sport-shop.pl/

Po co warto odwiedzić sklep sportowy?

Ludzie zgodnie twierdzą, że sport to samo zdrowie – nie ma w tym ani odrobiny przesady, jeśli oczywiście zabierasz się za to z rozmysłem i cierpliwością. Przede wszystkim, nim odwiedzisz sklep sportowy i kupisz dla siebie wyśniony sprzęt, warto jest sprawdzić, czy ta upragniona dyscyplina będzie tą, co da tyle satysfakcji, ile się spodziewasz... i tu też należy wykazać się chociaż kapką cierpliwości, bo terenowa jazda rowerem, deskorolki, także bieganie – wszystko to jest wyzwaniem dla organizmu i jeśli po pierwszym dniu rausz endorfinowy wprawia w euforię, następnego dnia należy przeczekać zakwasy, doprowadzić do porządku przeciążone stawy i dać organizmowi trochę wytchnienia.
odzież sportowa
Twórca artykułu: Adidas
Na podstawie: Adidas

Jak zadbać o siebie zimą

Smutna jesienna atmosfera to nie wymówka, by przestać trenować. Do wakacji jeszcze sporo tygodni, zatem dobrze ten okres przeznaczyć na budowanie atrakcyjnego ciała. Częste chadzanie na siłownię w rzeczywistości tanie nie jest. Rozwiązaniem jest jednorazowe wyłożenie gotówki na sprzęt ćwiczeniowy, który da się zamontować w miejscu zamieszkania. Taki rowerek treningowy wpasuje się nawet w najmniejszym pokoju.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.