Konto
zysk

Jeśli interesują nas najnowsze produkty finansowe gwarantujące zwiększenie oszczędności, warto chociażby wziąć pod uwagę lokatę happy idea bank

„Oszczędzanie przez wydawanie” to popularne w ostatnich czasach hasło. „Wydawać” można nie tylko na bieżąco, ale także poprzez oddawanie swoich funduszy w depozyt na określony czas, tak, aby po jego upływie móc liczyć na większy zarobek w postaci uzbieranych odsetek. Najlepszym tego obrazem jest oczywiście lokata bankowa. Jeżeli interesują nas nowe produkty finansowe z tego rodzaju warto chociażby wziąć pod uwagę lokatę happy idea bank.
gotówka
Twórca artykułu: Mark Hodson Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pieniądze na wakacje – kredyt gotówkowy czy płatność kartą?

Biorąc pod uwagę fakt, że mało kto w Polsce ma jakiekolwiek zasoby pieniężne, okazuje się, że pewna część osób finansuje swoje wakacyjne wyjazdy kredytem. Zaciąganie pożyczki gotówkowej tudzież wykorzystywanie karty kredytowej w celu sfinansowania wakacji, to prosty sposób na ziszczenie wakacyjnych marzeń.
Pieniądze
Twórca artykułu: hisks
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Zakupy nowej generacji

Tłumy ludzi na poczcie czy ajencjach pocztowych skutecznie odstraszają nawet najwytrwalszych zwolenników tradycyjnych sposobów płatności. Czasy, w których płatności dokonywać można było wyłącznie przy okienku agencji pocztowej się skończyły. I bardzo dobrze, ponieważ teraz możemy opłacać należności za zakupy bez wychodzenia z domu i co godne podkreślenia– zupełnie nieodpłatnie.
kalkulator
Twórca artykułu: Phillip
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/phillip/345829246/

Niezbędne kalkulatory w Internecie

Nie od dziś wiadomo, że poszukując pomocy, najłatwiej zerknąć do Internetu. Mamy możliwość już także zarejestrować działalność właśnie z domu, a rozliczanie PIT-u przez Internet zyskuje coraz większą popularność. Kłopoty z VATem, liczeniem opłat i zysku z lokat można rozwiązać przy pomocy funkcjonalnych aplikacji. Portale poświęcone finansom istnieją po to, by pomagać w prostych kwestiach.
podatki
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Organizacje pożytku publicznego

Możliwość przekazywania 1 procenta swojego podatku dla organizacji pożytku publicznego (OPP) istnieje w Polsce od paru lat. Czy warto wspierać w ten sposób organizacje pozarządowe wypełniając pit 2013?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.