Okulary
Futrzane torebki i dodatki Tosca Blu
Twórca artykułu: Tosca Blu
Na podstawie: Tosca Blu

Wspaniały zestaw wyrobów z filcu

Filc to niesłusznie pomijany materiał. Wyróżnia się on dużą uniwersalnością – da się robić m.in. obuwie, szmatki do mycia\oczyszczania i ozdoby z filcu. Filc świetnie nadaje się do mycia wszelkiego gatunku szklanych rzeczy. Jeżeli chcesz posiadać ścierkę, która skutecznie obmyje okulary z smug, postaw na produkt filcowy. Nie inaczej jest w przypadku cennych obiektywów lustrzanek – każdy porządny posiadacz takiego aparatu pamięta, że najskuteczniej przecierać soczewki ścierką z filcu.
Okulista
Na podstawie: bc-injury-law.com

Oczy to nasz klejnot

Od najmłodszych lat należy każdemu krajanowi wpajać regułę, że o wzrok należy dbać. Na te organy czyha cała masa niebezpieczeństw. Coraz więcej Polaków choruje na różnorakie dolegliwości oczu, takie jak na przykład jaskra. Tak jak w sytuacji innego typu schorzeń, kluczowe jest regularne sprawdzanie stanu oczu u okulisty. O ile interesuje cię badanie wzroku w Cieszynie czy w innym ośrodku miejskim, w sieci dostaniesz przydatne informacje. Można także spytać o to doktora rodzinnego.
Zaćma – choroba utrudniająca życie!
Twórca artykułu: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Dbajcie o wzrok!

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jak okrojone jest życie osoby ślepej? To ciężka rzecz, stracić możliwość spoglądania na ten świat. Wiele osób stwierdzi, że nasz świat jest smutny, straszny i wredny – cóż, najczęściej jest tak, że widzimy ważność rzeczy dopiero, gdy je tracimy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.