Rower
Twórca artykułu: Sport-shop.p

Wysokiej klasy sprzęt sportowy

Ostatnio coraz większa liczba ludzi chce prowadzić zdrowy tryb życia. W tym celu zaczynają przywiązywać większą wagę do tego, co spożywają. W pierwszej kolejności jednak powinno się ograniczyć lub całkowicie wykluczyć z codziennego życia wszelkie szkodliwe substancje, jak na przykład tytoń lub kawa. Polecane jest spożywanie w dużych ilościach warzyw i owoców, ponieważ mają dużą ilość witamin wpływających korzystnie na organizm.
biegacze
Twórca artykułu: Adidas
Na podstawie: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu mieszkańców naszego kraju, a odpowiedź staje się całkiem prosta – i to, i to! Jak wszyscy wiedzą, sport dobroczynnie wpływa na zdrowie ludzi. Do wybrania jest dużo rozmaitych sportów, nie trzeba się zatem ograniczać do jednego.
Twórca artykułu: Kross SA

Co wziąć pod uwagę wybierając fachowy rower?

Dużo osób woli być posiadaczem dobrego roweru, niż nowoczesnego auta. Fakt ten jest wynikiem tego, że niektórzy po prostu nie widzą sensu życia bez wypraw rowerowych, jakie regularnie odbywają na tyle często ile czas im pozwala.

Zanim dla rowerzystów nadejdzie wiosna

Podczas długich zimowych miesięcy marzmy o momencie, gdy wreszcie wybierzemy się na wycieczkę naszym rowerem. Pamiętajmy, że nudne zimowe dni to najlepszy czas na przygotowanie się do sezonu. Warto odwiedzić sklep rowerowy, by nabyć wyeksploatowane części, płyny do czyszczenia i konserwacji roweru, oleje, smary lub inne akcesoria, gdyż właśnie wtedy możemy liczyć na dużo niższe ceny. Warto zakupić atestowany kask, gdyż może uchronić nas przed poważnym wypadkiem. Jeśli chcemy zabrać na wycieczkę nasze pociechy, zadbajmy o ich bezpieczny transport.
siłownia
Twórca artykułu: iStock.com
Na podstawie: iStock.com

Zorganizuj własną siłownię w domu

O ile zdecydowałeś się dbać o tężyznę fizyczną i regularnie chodzisz na siłownię, z pewnością wkurza cię tam kilka kwestii. Zwykle sala jest zatłoczona i trenujacy zajmują hantle, zatem pozstaje jedynie czekać sporo na swoją kolej. Bywa tak, że na siłowni nie ma stanowisk, takich jak np. orbiterek, przez co nie możesz wykonywać jakichś ćwiczeń.
Twórca artykułu: sfllaw

Zwiedzanie na dwóch kółkach

Długo można wymieniać pozytywne strony jazdy na rowerze. Może być to dobry sposób dla osób chcących zrzucić parę kilo, oraz dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję, lub po prostu relaksujących się w czasie odpoczynku. Rower spełni zadania środka komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Bez problemu dojedziemy nim do pracy czy szkoły, co więcej miniemy korki i inne przeszkody na drodze, ponadto czynnie włączymy się w ochronę środowiska. Warto rozważyć czy rowery miejskie to nie dobre wyjście w temacie dojazdów do pracy.

Sprzęt fitness w Twoim mieszkaniu

Fitness to od pewnego czasu nadzwyczaj popularny – przede wszystkim wśród kobiet - sport. Większa część pań, ażeby poprawić formę plus pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia założone cele.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.