Banki
trener
Twórca artykułu: AFGE
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak podnieść wyniki w swojej firmie?

Wszyscy, którzy prowadzą jakiś biznes, doskonale się orientują, że receptą na sukces jest zyskanie dużej liczby klientów. Ci z kolei, którzy śledzą światową ekonomię, przyznają, że w naszych czasach nie jest to takie proste zadanie. Wszystko przez globalny kryzys, który skutecznie zastraszyły nie tylko światowe banki, ale również przyszłych konsumentów. Ludzie zaczęli w popłochu chować pieniądze do skarpety i co raz trudniej jest skusić ich nawet dobrą kampanią reklamową. Wszakże, jak zawsze w takich sytuacjach, działa tak zwany „efekt szminki”, ale w końcu nie wszystkie przedsiębiorstwa sprzedają ekskluzywne towary. Co w takim razie zrobić, aby poprawić swoją sprzedaż?
finanse
Twórca artykułu: Bryant Surety Bonds
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zarobić?

Papiery wartościowe emitowane przez państwo są aktualnie najpewniejszą formą inwestycji. Zapewniają one zysk na stałym poziomie, który zależy od czasu na jaki określona obligacja opiewa.
Twórca artykułu: AMagill

Oferty obligacji wczoraj i dziś

W naszym kraju zauważalny jest rozdział papierów wartościowych, a gdy przeanalizujemy listy zastawne wskazać powinno się hipoteczne i publiczne. Do ich silnych stron zaliczyć trzeba niewątpliwie klarowność wiążących się z nimi przepisów i stuprocentowe bezpieczeństwo zawierania umów. Szczególnie prężnie rozrastająca się gospodarka w naszym kraju pozwala również na rozrost sektora obejmującego kredyty hipoteczne. Jest również opcja ich obrotu na rynku wtórnym, co jest szczególnie korzystne.
Notowania giełdowe
Twórca artykułu: NewConncet.info
Na podstawie: http://www.newconnect.info

Czy warto inwestować w obligacje?

W dzisiejszych czasach oszczędności życia nie wydaje się obecnie najkorzystniejszą opcją. Może zamiast tego lepiej zainwestować w obligacje skarbowe? Podczas dzisiejszego kryzysu finansowego trudno zabezpieczyć skutecznie swoje pieniądze, bądź też sprawić, aby ten skutecznie pracował na koncie. Niestety, stopy procentowe nie oferują zbyt dużych zysków z takiej przyczyny trzymanie dużych sum gotówki jedynie na koncie jest zdecydowanie marnowaniem ich możliwości, a także możliwości większego zarobku.
Inwestycje, nieruchomości
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Obligacje korporacyjne, obligacje komunalne, obligacje skarbowe

Nasz kraj ze równym wzrostem gospodarczym i malejącym długiem odznacza się na tle Europy. Powoduje to, że obligacje skarbowe mogą się pochwalić wzrastającą popularnością i posiadają zaufanie inwestorów, a obligacje korporacyjne zapewniają wysokie zyski. W tym krótkim artykule opiszę trzy rodzaje obligacji, bo nadchodzące lata to perfekcyjna okazja, by zainwestować i bez ryzyka zwiększyć swoje pieniądze.
Twórca artykułu: AMagill

Pożyczki w SKOK-u

Pożyczka SKOK to zagadnienie który poruszymy się w tej publikacji. Jeśli masz już rachunek SKOK pożyczki będą bardziej atrakcyjne, więc jeśli pragniesz pieniędzy, a jesteś już członkiem SKOK pasuje zaciekawić się tym sposobem pozyskania gotówki.
Świnka skarbonka
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Lokata pozabankowa

Głównym zagadnieniem tego wpisu będą przede wszystkim lokaty SKOK, dodatkowo powiemy sobie o oferowanych. Powiem Ci która lokata jest lepsza, a która gorsza oraz jaka jest najatrakcyjniejsza dla Ciebie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.