Giełda
Gotówka
Twórca artykułu: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak najskuteczniej grać i czy inwestycje na giełdzie mogą być opłacalne? Podstawowe dotyczące inwestowania na giełdzie.

Popularne powiedzenie głosi, że to pieniądz robi pieniądz. I tak też zazwyczaj bywa. Bardzo trudno jest osiągnąć duży zarobek bez środków własnych. Tak samo z pozoru najprostsze oraz najekonomiczniejsze pomysły sprawią, że potrzebne będą pewne inwestycje. Mamy możliwość to obserwować szczególnie grając na giełdzie, gdzie pieniądze i notowania są w zasadzie wszystkim.
Notowania giełdowe
Twórca artykułu: NewConncet.info
Na podstawie: http://www.newconnect.info

Czy warto inwestować w obligacje?

W dzisiejszych czasach oszczędności życia nie wydaje się obecnie najkorzystniejszą opcją. Może zamiast tego lepiej zainwestować w obligacje skarbowe? Podczas dzisiejszego kryzysu finansowego trudno zabezpieczyć skutecznie swoje pieniądze, bądź też sprawić, aby ten skutecznie pracował na koncie. Niestety, stopy procentowe nie oferują zbyt dużych zysków z takiej przyczyny trzymanie dużych sum gotówki jedynie na koncie jest zdecydowanie marnowaniem ich możliwości, a także możliwości większego zarobku.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Twórca artykułu: 2BE.PL Grupa Adweb
Na podstawie: 2BE.PL Grupa Adweb

Recykling elektroniki. Sprawdzone możliwości.

Co zrobić, gdy pecet nie spełnia już dobrze swych funkcji, sprzęt jest przedatowany, nie da się odpalić nowszych programów, a używanie staje się coraz wolniejsze? Monitor nie świeci tak jak wcześniej albo pojawiły się w ofercie nowsze, wygodniejsze i bardziej cienkie? Naturalnie, należy wtedy znaleźć lepsze podzespoły.
Pieniądze, Euro
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Jak gromadzić pewny kapitał?

Obligacje {dają|oferują możliwość zarobienia zdecydowanie większych oszczędności, niż odkładanie pieniędzy w przysłowiowej skarpecie bądź na lokacie bankowej. Ostatnio tymczasem recesja i niepewność związana z problemami finansowymi licznych przedsiębiorstw powoduje, że inwestowanie na giełdzie związane jest ze znacznym ryzykiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.