Tatry
Podróże z dzieckiem
Twórca artykułu: FuturePR
Na podstawie: FuturePR

W góry!

Na dworze robi się coraz słonecznej, a więc niebawem będzie czas najlepszy na wypoczynkowe eskapady. Jeśli łudzisz się, że w obecnych czasach można udać się w jakieś popularne wypoczynkowe miejsce bez zaklepania nolegu na parę miesięcy przed dniem przyjazdu, muszę cię rozczarować – to jest nieprawdopodobne.
Góry Stołowe
Twórca artykułu: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Luksusowe oraz tanie pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma zbyt wielu bardziej odpowiednich miejsc na wypoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli w grę wchodzi pobyt w naszym kraju. Jednakże piękno Tatr to jeszcze nie wszystko. Trzeba także wiedzieć, że czymś ze wszech miar ważnym jest to by dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty czy apartamenty były w 100% komfortowe, a do tego przystępne cenowo. Co w takim razie powinna zrobić osoba, która poszukuje porządnych i relatywnie tanich noclegów w np. Zakopanem, więc stolicy Tatr?
Góry Stołowe
Twórca artykułu: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Karpacz - czy warto tam pojechać

Góry Stołowe
Twórca artykułu: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Karpacz - czy warto tam pojechać

O urlopie rozmyślamy cały rok. Jeśli dłużące się pochmurne dni nam doskwierają, łapiemy za katalogi agencji turystycznych i oglądamy cudowne fotografie. Zwykle są to bajkowe landszafty z błękitnym morzem w tle. Od lat ogromną popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych kurortach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,oraz Tunezję, czy Turcję. Przyzwyczailiśmy się do słodkiego lenistwa nad morzem i jedynie w ten sposób widzimy idealny odpoczynek.
zakopane
Na podstawie: www.morguefile.com

Tatrzańskie wakacje

Polska jest wspaniałym krajem. Nie twierdzą tak wyłącznie jej dumni obywatele, ale przede wszystkim turyści z zagranicy (do choćby modnej od jakiegoś czasu Białki co przeglądając oferty choćby tutaj: http://www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html nie zaskakuje). My, Polacy, mamy parę klejnotów. Jednym z naszych dóbr narodowych są widowiskowe Tatry.
Twórca artykułu: Belvilla

Nadszedł czas zaplanować sylwester!

Pewnie rozważacie, co też autor ma w głowie. A przecież jeszcze jesień, do ostatniego dnia roku jeszcze wiele czasu. Jeśli tak myślisz, może spotkać cię rozczarowanie. Teraz jest najlepszy czas na zarezerwowanie dla siebie i przyjaciół okazji na sylwestra (http://www.eholiday.pl/oferty-5.html). Jednak zająć dobrą miejscówkę w listopadzie lub grudniu jest niełatwo. Dobre oferty sylwestrowe znajdziesz w cyberprzestrzeni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.