PRacownik
koła- do-wózków-widłowych-obrazek
Twórca artykułu: Naval Surface Warriors
Na podstawie: http://www.flickr.com

Elementy zamienne w wózkach widłowych

Wózek widłowy jest oczywiście przydatnym pojazdem wykorzystywanym w licznych magazynach i halach produkcyjnych. Jego obsługa jest dość łatwa. Dzięki niemu można uniknąć nadmiernego eksploatowania pracowników, którzy musieliby przenosić duże ciężary. Czasem okazuje się, że wózek widłowy jest wręcz niezastąpiony, bowiem jego udźwig zwykle znacznie przekracza możliwości człowieka.
księgowy
Twórca artykułu: Twinfieldinternational
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szukasz ciekawej pracy? Zacznij od poszukiwania w internecie!

Niemalże każdy z nas świetnie zdaje sobie sprawę z faktu, że znalezienie fajnej, a jednocześnie wysoko płatnej pracy wcale nie jest takie łatwe jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka.
bhp
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Instruktaże BHP - w jaki sposób wybrać kompetentną jednostkę szkoleniową?

Jedną z istotniejszych formalności w procesie angażowania nowego pracobiorcy jest szkolenie BHP. Jest ono jak powszechnie wiadomo obowiązkowe i - bądźmy szczerzy - przez pracowników uważane w większości przypadków jak rzecz zbędna. Wyjątkowo po macoszemu traktowane są te szkolenia przez pracowników administracji, którzy pozornie czują się bezpieczni. Bo co może złego stać się w takim miejscu pracy?
Praca, biznesmen
Twórca artykułu: www.s-lab.pl
Na podstawie: www.s-lab.pl

Jaki rodzaj oceny pracownika wybrać?

Oceny okresowe pracowników to aktualnie powszechny sposób kontrolowania ich wiedzy, jak również oszacowania tego jakie cechy pracowników są pożądane na konkretnym stanowisku. Jak wynika z badań tylko trochę ponad 10% makro przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z takiego rodzaju metod kontroli.
piłka
Na podstawie: www.morguefile.com

Sklep ze sprzętem sportowym

Sklep sportowy jest miejscem, gdzie można dostać wszelkie przedmioty związane ze sportem. Znaleźć tam można zarówno akcesoria sportowe, jak i ubrania takie jak bluzy sportowe i pozostałe akcesoria. W dzisiejszych czasach często asortyment obejmuje również ekwipunek turystyczny. Jest bardzo dużo punktów tego typu, niektóre działają w ramach sieci. To najczęściej te sieciowe sklepy cieszą się zainteresowaniem wśród klientów. Posiadają one także najlepszą reklamę za pośrednictwem środków masowego przekazu oraz ulotek i gazetek reklamowych dostarczanych do domów. Sklepy sportowe coraz częściej występują także w sieci, co umożliwia dokonanie pożądanych zakupów we własnym domu. Dokładne opisy oraz wizerunki produktów niejednokrotnie mogą zastąpić obejrzenie określonego towaru osobiście.
E-biznes, internet
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Poradnik dla kadrowych

Każdy przedsiębiorca w momencie przyjęcia pierwszego pracownika w ramach umowy umowy o pracę, staje się pracodawcą. Chwila ta, jest niezwykle istotna, ponieważ wynika z niej wiele obowiązków jakie nowy pracodawca musi wypełniać. Powszechnie wiadomo, że nieznajomość prawa szkodzi, dlatego znajomość ogólnych zagadnień wynikających z Kodeksu Pracy np obliczanie płacy netto brutto czy udzielania urlopów pracownikom jest priorytetem.
Praca, biznesmen
Twórca artykułu: www.s-lab.pl
Na podstawie: www.s-lab.pl

Jak oszacować produktywność pracowników?

Na polski rynku pojawia się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze biegłego w danej dziedzinie pracownika. Decydują się na wdrążenie do swoich systemów ocen pracowniczych , które mogą podsumować zdolność produkcyjną w danym kwartale czy miesiącu. korzysta się z nich w zamyśle usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania kłopotów organizacji.
praca
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Lojalność w cenie złota

O wierność swojego otoczenia ubiega się każda firma. Wierność dwóch grup jest w tym miejscu najważniejsza: klienci oraz pracobiorcy. Jak jednak zjednać nam ich a także co zrobić, by intratna oferta pozostałych firm nie zachęciła ich do odejścia?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.