Ćwiczenia
wysportowany mężczyzna
Twórca artykułu: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdy rozpoczynamy doglądać o swoją figurę to z pewnością przyda nam się dobra ochrona stawów

Jak wiadomo dzisiaj coraz większy nacisk kładzie się na to jak konkretny człowiek wygląda i jak prezentuje się w odniesieniu do innych osób. Nie ma się po co dziwić, gdyż nasza kultura usposobiona jest na patrzenie i na czar ciała. Jednak nie jest to tylko domeną dzisiejszych czasów, dlatego że wystarczy tylko poszukać w internecie lub wybrać się w jakąś wyprawę do niezmiernie znanych miejsc, aby przekonać się, że już niegdyś tak bywało, że piękne ciało było jednym z elementów, o które starały się duże liczby ludzi.
Dieta i sport
Twórca artykułu: iStock
Na podstawie: iStock

Rekomendowane odżywki i suplementy

Wskazówki dietetyczne pojawiające się w internecie są przygotowywane przez specjalistów oraz amatorów, więc warto je szczegółowo przefiltrować. Wówczas możemy być pewni tego, że wybierzemy dla siebie odpowiednie rozwiązanie w zakresie właściwego oraz zdrowego jedzenia. Rozmaite diety kulturystyczne są dopracowywane zgodnie z potrzebami każdego. Pod uwagę lupę jest intensywność treningów, jednak i wymiary ciała. W ten sposób określane jest dzienne zapotrzebowanie na mikroelementy i składniki odżywcze.
fizjoterapia
Twórca artykułu: UC Physiotherapy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zadbaj o swoje zdrowie

Nasz styl życia nie jest łaskawy dla naszego organizmu. Przebywamy o wiele za dużo godzin w naszym miejscu pracy. A gdy wracamy po ciężkim dniu do swoich czterech kątów, zazwyczaj zajmujemy miejsce przed komputerem i w ten sposób marnujemy nasz wolny czas, który jesteśmy w stanie zaplanować na przykład na ćwiczenia. Aktywność fizyczna to świetne lekarstwo na różnego typu dolegliwości układu kostnego, które dokuczają ludziom, posiadającym siedzącą pracę. Zwykle spędzamy nasz długi dzień pracy przy biurku w złej pozycji. Nie robimy sobie też koniecznych przerw ani nie stosujemy żadnych ćwiczeń fizycznych. Bardzo cierpią na tym nasze stawy, a także mięśnie.
umięśniony murzyn
Twórca artykułu: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep ze sprzętem fitness

Dzisiejszy styl życia jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Należy zacząć od tego, że zbyt dużo czasu siedzimy w pracy. Niezwykle często także bierzemy nadgodziny, pragnąc zrobić pozytywne wrażenie na naszym szefie. W rezultacie, przybywamy do domu zmęczeni i poddenerwowani, co nie ma dobrego wpływu na nasze zdrowie oraz związki z rodziną. Miewamy kłopoty z zasypianiem i łatwo łapią nas wszelkiego typu choroby. Nasz organizm przesyła nam różne sygnały alarmowe, które my uparcie lekceważymy.
nordic walking
Twórca artykułu: Nordic Walking Zaragoza
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak poczuć się lepiej latem?

Dbanie o kondycję to sprawa bardzo często odkładana na później przez wielu ludzi. Lato to jednak najlepszy okres, aby wreszcie przestać odwlekać obietnice, wzięcia się za bary ze swoją kondycją. Jak jednak to zrobić? Znakomitym pomysłem będzie zorientowanie się w lokalnych sklepach sportowych, które oferują chociażby kijki do chodzenia perfekcyjne na loto. Każdy dobry i znany sklep sportowy posiada na pewno niezwykle bogaty wybór wysokiej klasy niezwykłych produktów sportowych.

Ginekolog, endokrynolog i trener osobisty spieszą z pomocą

Mnóstwo pań i mężczyzn chce rozpocząć ciągłe uprawianie aktywności fizycznej, zainicjować ćwiczenia fizyczne w dyscyplinie sportowej, która ciekawi i zachęca szczególnie. Specjalistę takiego jak trener osobisty Katowice są w stanie polecić od ręki, gdyż świetni fachowcy w Polsce są właśnie z tego miasta. Szerokie możliwości rozwoju fizycznego i psychicznego, na jaki pozwala osobisty trening z ekspertem, zostaną docenione przez ćwiczących już w krótkim czasie.
Twórca artykułu: Felixe

Przyjemna gimnastyka zwalczy ból kręgosłupa

Osobom, które boli kręgosłup najczęściej wydaje się, że pomóc może im długotrwały wypoczynek w pozycji leżącej. Najlepsze są ćwiczenia na bóle kręgosłupa, które opracowane zostały przez sztab fachowców i trenerów. Zróżnicowane sekwencje ruchów wykonywać może każdy, kto ma problem i zwyczajnie ochotę poćwiczyć. Jest to także doskonały sposób zapobiegania różnym nieprawidłowościom, które związane są z kręgosłupem i bólem w jego okolicy.
rehabilitacja
Na podstawie: http://sxc.hu/

Wakacje Wczasy - odpoczynek i poprawa zdrowia

Przed wszystkimi czas wypoczynkowy. Wyczekiwaliśmy na ten czas cały rok. W końcu zasłużyliśmy na relaks. Już od paru miesięcy organizujemy nasz wypoczynek w tym roku. Wertujemy atrakcyjne katalogi agencji turystycznej. W ofercie, jak zawsze, mnóstwo ekscytujących wycieczek.
nordic walking
Twórca artykułu: Nordwalk
Na podstawie: Nordwalk

Popularyzacja sportu

Obecny tryb życia posiada wyjątkowo niekorzystny wpływ na nasz organizm. Przez cały dzień jesteśmy w biegu. Cały czas załatwiamy jakieś istotne kwestie. Biegamy przez ulice naszego miasta, zawsze się spóźniając. W pracy czeka na nas mnóstwo rozmaitych obowiązków, często też bierzemy nadgodziny albo dokańczamy pracę w domu. Taki niesamowity wyścig z czasem powoduje, że wiecznie jesteśmy zestresowani.
Twórca artykułu: Sport-shop.pl

Popraw swoją sylwetkę

Sezon urlopowy nadchodzi, a my organizujemy już upragnione wakacje. Przez okrągły rok ciężko spełnialiśmy nasze obowiązki, teraz zasługujemy na odpowiedni wypoczynek. Mnóstwo z nas wybiera urlop nad jeziorem. W malowniczych okolicznościach natury możemy cudownie odpocząć. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden detal. Nagle, ze zgrozą zauważamy, że nie możemy się już wcisnąć w spodenki z ostatniego lata. Okazuje się, że zimą za bardzo sobie dogadzaliśmy i wszystkie smakołyki pozostały na naszym ciele w formie okropnej oponki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.