Stres
termy
Twórca artykułu: Agencja PR Pan Pikto
Na podstawie: Agencja PR Pan Pikto

Dbaj o zdrowie na wakacjach - zrelaksuj się

Codziennie czeka na nas ogromna ilość zobowiązań. W naszej pracy jesteśmy wiecznie narażani na ogromny stres, który sprawia, że chodzimy rozdrażnieni. W domu czekają na nas rozmaite roboty w związku z gospodarstwem, a także problemy naszych dzieci. Kiedy w końcu rozwiążemy wszystkie sprawy, okazuje się, że najwyższy czas położyć się do łóżka.

Błyskawiczny sposób na zrzucenie kilogramów?

Każdy, kto myśli o odchudzaniu, chce znaleźć magiczny środek, pozwalający pozbyć się nadwagi w klika tygodni. Właściwe odżywianie i sport to podstawa, suplementy mogą być tylko uzupełnieniem.
Kobieta u lekarza
Twórca artykułu: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Jak skutecznie walczyć ze stresem?

Wciąż rosnąca fala zwolnień oraz bombardujące nas doniesienia medialne o kryzysie negatywnie wpływają na naszą psychikę. Dokładanie obowiązków przez szefa, strach przed pójściem na L4, nawet jeśli poważnie chorujemy, rywalizacja między pracownikami, złe koleżeńskie relacje i bezwzględność pracodawców, którzy są pewni, że na nasze miejsce znajda 10 chętnych – to wszystko powoduje, że żyjemy w nieustannym stresie, że niejednokrotnie towarzyszą nam stany lękowe. Warto wniknąć w głąb siebie, by nie przegapić momentu, gdy przekraczamy cienką granicę i przestajemy panować nad własnym życiem.

Pomoc suplementów w odchudzaniu

Wiele osób myśli o chudnięciu, próbuje znaleźć rewelacyjny lek, pozwalający zrzucić kilogramy od razu. Odżywianie i dużo ruchu to najważniejsze zasady, suplementy są tylko dodatkiem.
buty sportowe
Twórca artykułu: Adidas
Na podstawie: Adidas

W jaki sposób ćwiczyć w domu

Wielu osobom rozrywka w domu kojarzy się przede wszystkim z brakiem aktywności fizycznej. Leżenie przed telewizorem, bądź długie godziny spędzone przy komputerze oczywiście, mogą zapewnić niektórym dość ciekawą formę rozrywki, ale czy właściwą? Nie do końca. Ludzki organizm potrzebuje aktywności ruchowej, a pamiętać o tym powinny zwłaszcza osoby wykonujące prace biurowe. Jak więc powinna wyglądać aktywna rozrywka po pracy, w domowym zaciszu? Rozwiązań jest wiele, na przykład rower do ćwiczeń.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.