Problemy

Ginekolog, endokrynolog i trener osobisty spieszą z pomocą

Mnóstwo pań i mężczyzn chce rozpocząć ciągłe uprawianie aktywności fizycznej, zainicjować ćwiczenia fizyczne w dyscyplinie sportowej, która ciekawi i zachęca szczególnie. Specjalistę takiego jak trener osobisty Katowice są w stanie polecić od ręki, gdyż świetni fachowcy w Polsce są właśnie z tego miasta. Szerokie możliwości rozwoju fizycznego i psychicznego, na jaki pozwala osobisty trening z ekspertem, zostaną docenione przez ćwiczących już w krótkim czasie.
Biznes, mężczyźni
Twórca artykułu: Biuro Prasowe Starter
Na podstawie: Biuro Prasowe Starter

Techniki NLP - do czego są wykorzystywane?

Dzisiejszy świat nas nie rozpieszcza. Wręcz przeciwnie, na każdym kroku czyhają na nas rozmaite stresujące sytuacje, którym powinniśmy stawiać czoło. Najwięcej nerwów tracimy w naszej pracy. Czujemy ogromny nacisk ze strony zwierzchników, pragniemy dawać z siebie jak najwięcej, zwykle kosztem swojego życia osobistego.
Piknikowe wariacje na wakacje
Twórca artykułu: MSM Mońki
Na podstawie: MSM Mońki

Kilka pomysłów na udany wypoczynek na dworze

Kochamy lato za wspaniałą aurę. W końcu można więcej czasu spędzić na świeżym powietrzu. Można poświęcić weekend, by pojechać razem z całą rodzinką na łono przyrody. To idealna sposobność, aby porządnie wypocząć od szarej rzeczywistości.
Kiedy dusza choruje
Twórca artykułu: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Pomoc dla małżeństw

Problemy natury umysłowej ogólnie dotykają pojedyncze osoby. Leczenie psychologiczne w formie konwersacji, jak również leczenie psychoterapią to w większości pzryadków właśnie sesje indywidualne ze specjalistą. Jest jednak odmienna metoda terapii. Jej podstawowym założeniem jest analizowanie nieporozumień pary ludzi i usiłowanie zwalczania ich. Wpisując w wyszukiwarkę internetową „gabinet psychologiczny Warszawa” można uzyskać rezultaty, zawierające informacje w kwestii gabinetów psychologicznych i psychoterapeutycznych, prowadzących rozmaite rodzaje terapii. Terapia par zajmuje tam pozycję szczególną. Od terapii indywidualnej różni ją to, że zajmuje sięjedną osobą niejako przez pryzmat drugiej i odwrotnie. Terapia taka zwykle obejmuje kilka do kilkunastu spotkań.
Twórca artykułu: Materiały prasowe

Typowe choroby zębów

Na pierwszy ząb swojego dziecka dorośli oczekują z utęsknieniem. A kiedy się już pojawi, jest to bez wątpienia ogromne święto. Następnym ważnym momentem w życiu młodego człowieka jest pojawianie się stałych zębów. I choć nieustannie się o tym mówi, organizuje się wielkie akcje informacyjne na ten temat, to jeszcze mnóstwo dzieci w Polsce ma duże kłopoty z uzębieniem.

Jak pomóc własnemu dziecku?

Każdy czasami przechodzi różne problemy w swoim życiem, nawet dzieci. Rozmaite problemy psychologiczne nie muszą być przy tym od razu powodem do paniki. Dobrze upewnić się czy są one pozbawione znaczenia, odwiedzając z dzieckiem doświadczonego lekarza.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.