Finanse
Recepcja
Twórca artykułu: shankar s.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym zajmuje się tajemniczy klient?

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, wdrażając kompleksowe badania jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich rywali.
nadwyżka finansowa

Każdy się cieszy jeśli zjawia się nadwyżka finansowa - Sprawdź więcej!

Każdy chce posiadać za wiele pieniędzy niż za mało

Nie ma znaczenia, czy odnosi się to do prowadzonej działalności, czy do naszych pieniędzy, ale fakt jest taki, że ciągle jest lepiej, gdy posiadamy nadwyżkę pieniędzy aniżeli jesteśmy w stanie ich stracić.
finanse
Twórca artykułu: peddhapati
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób usystematyzować budżet organizacji

Prowadzenie swojego przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma przywilejami, ale również dużą liczbą obowiązków. Do przywilejów zalicza się przykładowo opcja samodzielnego zarządzania swoją karierą i pracowanie jako swój własny szef.
dolar
Twórca artykułu: Sin Amigos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wykaraskać się z kłopotów natury finansowej?

Jak wszyscy wiemy, polskie pensje są mocno przeciętne, w szczególności w porównaniu z australijskimi czy niemieckimi. Naturalnie chodzi tutaj o sytuację typowego zjadacza chleba. To sprawia, iż nie jest trudno o popadnięcie w kłopoty finansowe... Co zatem można zalecić takim ludziom, którzy np. muszą zrobić istotne zakupy, lecz najzwyczajniej nie mają odpowiednich funduszy? Cóż, brak pieniędzy to tak naprawdę ogromny problem ludzi na całym świecie, przecież przeciętniak chyba nigdzie nie należy do krezusów.
Finanse
Na podstawie: http://pixabay.com

Kredyt od ręki na małe zakupy

Nie za każdym razem potrafimy od razu przewidzieć wszystkie nasze wydatki. Przytrafiają się tego typu sytuacje na co dzień, które nas bardzo zaskakują. Bardzo częstą przyczyną nagłego malowania jest zalanie naszego mieszkania przez ludzi z wyższego piętra. Mogło to być również spowodowane awarią lub uszkodzeniem instalacji. Kiedy kapie nam na głowę woda, nie namyślamy się długo. Im szybsza reakcja, tym mniejsze potem straty.
Świnka skarbonka
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Finansowanie społecznościowe - co warto o tym wiedzieć?

W obecnych czasach bardzo dużo czynności odbywa się z użyciem Internetu. Internet stał się w pewnym sensie drugą rzeczywistością, gdzie również przebiega komunikacja, dokonuje się transakcji i zawiera umowy. Niezwykle często także właśnie w sieci umieszcza się rozmaite projekty i pomysły, nierzadko ciekawe. Dawniej często dobre pomysły przepadały z braku pieniędzy na ich wprowadzenie w życie. Można było tylko prosić przedsiębiorców o pomoc finansową, z różnym efektem. W czasie komputerów i internetu zjawisko to uległo zmianie.
Twórca artykułu: AMagill

Oferty obligacji wczoraj i dziś

W naszym kraju zauważalny jest rozdział papierów wartościowych, a gdy przeanalizujemy listy zastawne wskazać powinno się hipoteczne i publiczne. Do ich silnych stron zaliczyć trzeba niewątpliwie klarowność wiążących się z nimi przepisów i stuprocentowe bezpieczeństwo zawierania umów. Szczególnie prężnie rozrastająca się gospodarka w naszym kraju pozwala również na rozrost sektora obejmującego kredyty hipoteczne. Jest również opcja ich obrotu na rynku wtórnym, co jest szczególnie korzystne.
Raport finansowy
Na podstawie: http://pixabay.com

Wsparcie de minimis

Wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak beznadziejna sytuacja jest teraz na rodzimym rynku pracy. Mnóstwo osób bez rezultatów szuka posady. Młode osoby z dyplomem również nie mogą znaleźć zajęcia zgodnego z ich kierunkiem studiów. Absolwenci bardzo często są zmuszeni pracować poniżej swoich kwalifikacji i zatrudniają się w popularnych barach szybkiej obsługi. Na pewno nie tak wyobrażali sobie własną przyszłość, kiedy przekraczali podwoje wymarzonej szkoły wyższej. Niestety, polska rzeczywistość podcięła im skrzydła.
Raport
Na podstawie: http://pixabay.com

Ratunek w kryzysie

Nawet najbogatsze biznesy mogą wpaść w wielkie tarapaty, kiedy wokoło trwa okropny kryzys gospodarczy. W zasadzie wystarczy niepozorny błąd w rachunkach, by działalność gospodarcza zaczęła ginąć. To oczywiste, że człowiek czasem popełnia pomyłki, tego nie można właśnie uniknąć.
Praca przy komputerze
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Usługi rachunkowe outsourcingowane

Outsourcing księgowości jest pewną czynnością, która polega na powierzaniu swych rachunków oraz pozostałych elementów finansów profesjonalistom, w postaci firmy zewnętrznej. Tego typu rozwiązanie jest preferowane przez coraz więcej przedsiębiorstw. Najważniejszym powodem ich popularności staje się konieczność cięcia kosztów.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.