praca wakacyjna
praga
Na podstawie: www.orlicatravel.pl

Wyjazd motywacyjny do Pragi - gdzie znaleźć najciekawszą ofertę?

Mamy przyjemność zaprezentować specjalnie skomponowaną dla Państwa propozycję wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Stolica Czech to jedno z najbardziej wyjątkowych metropolii naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa encyklopedia i świetny podręcznik opisujący prądy w historii sztuki. Zachwyca niesamowita atmosfera barokowych kościołów i pałaców oraz kubistycznych domów mieszczańskich. Pobyt w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu
Twórca artykułu: Efematic
Na podstawie: http://efematic.pl/

Obieg faktur w firmie

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają za dużo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi TAK na pewno oznacza to,że powinieneś dowiedzieć się czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.
baner
Twórca artykułu: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Profesjonalna drukarnia w Warszawie

Reklama dźwignią handlu” mówi znane przysłowie. Każdy, kto stara się zarobić na sprzedaży dóbr lub oferowaniu usług powinien być świadomy jak reklama wpływa na sprzedaż i budowę relacji między firmą a klientem. Bo jeżeli nie rozreklamujemy naszego produktu lub usługi to jak klient ma się o nich dowiedzieć? Może oczywiście zajrzeć przypadkiem do siedziby firmy ale na pewno warto mu w tym pomóc. Jednym ze sposobów na bycie zauważonym na rynku jest reklama wizualna. Wszędobylskie ulotki i banery reklamowe świadczą o skuteczności tego typu promocji, gdyż nikt nie wydawałby pieniędzy na reklamę, która nie jest skuteczna.
Zajęcia z dojazdem lektora
Twórca artykułu: Moose
Na podstawie: http://www.moose.pl

Angielski z z dojeżdżającym lektorem

Kursy językowe Moose gwarantują miłą oraz solidną naukę dowolnego języka obcego. Nasza bogata oferta szkoleń zawiera kursy indywidualne, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.