rekreacyjny diving
Studenci
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Specjalizacja Turystyka i rekreacja - charakterystyka

Studia na Turystyka i rekreacja to połączenie umiejętności teoretycznych i praktycznych z zakresu wielu innych dziedzin, np. wiedza o środowisku, kultura, humanistyka, nauki ekonomiczne i wiedza z dziedziny prawa. Najlepszym kandydatem na wspomniany kierunek jest osoba, pasjonująca się tą dziedziną, a także podróżami, sportem i metodami spędzania wolnego czasu.
buty, sklep górski, turystyka
Na podstawie: http://www.skalnik.pl/

Kurtki górskie

Podejmowanie dużej liczby mniej lub bardziej istotnych decyzji co do zakupienia wyposażenia niezbędnego do wyprawy w góry zajmuje w nowym tysiącleciu istotny czas, który wielu ludziom ucieka niezwykle prędko przez palce. Czy lepiej nabyć niedrogi, lecz nie do końca przetestowany plecak, czy też znane kurtki The North Face? Skuteczna strategia w czasie robienia zakupów, przykładowo takich kurtek pozwala każdej osobie mocno zyskać odrobinę czasu, jaki można później wykorzystać przykładowo na ważki dla każdej osoby wypoczynek czy inne działania.
Twórca artykułu: maohamed.shaaz

Najlepsze dni wolne w domu! W jaki sposób zorganizować?

Wymarzone wolne dni wreszcie nadeszły. Nasze dzieci wyczekiwały na ten ostatni dzwonek jak na wybawienie. Przecież pracowały jak najlepiej okrągły rok. Dzielnie robiły zadania domowe, pisały klasówki, walczyły o najwyższe noty. Czasami również pomagały nam w domowych obowiązkach. Nie ulega wątpliwości, że zasłużyły sobie za ten trud na nagrodę.
Twórca artykułu: Siedlisko Morena

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie wybierasz się na wczasy? Do ciepłych krajów? A może nęcą cię bliska Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy zwiedziłeś już wystarczająco, turysto, Polskę?

Tak wielu rodaków woli wyjeżdżać za granicę, nie poznając wcześniej dogłębnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można spędzić urlop taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet na samolot do Maroka czy Turcji. Ojczyzna może nie charakteryzuje się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez wczasowiczów.
namioty, sklep górski
Na podstawie: http://www.skalnik.pl/

Wczasy na łonie natury

Sezon urlopowy już nadchodzi. Na tę chwilę czekaliśmy od długiego czasu. Zima w tym roku bardzo dała nam w kość. Teraz żądamy cudnej pogody oraz gorących promieni słonecznych, w których można się w końcu porządnie wygrzać. Jedynie rozmyślania o nadchodzących wakacjach pomaga nam w jakiś sposób przetrwać te ciągnące się godziny w pracy. Czas najwyższy zorganizować wspólny urlop. Z pewnością, mnóstwo rodaków pojedzie, jak każdego roku, na egzotyczne wakacje.
wiatraki
Twórca artykułu: phault
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wczasy w Kołobrzegu

O ile poszukujesz odpowiedniego miejsca na letni urlop, wybierz piękny Kołobrzeg. Pensjonaty stoją tu na każdym rogu i oferują dobre warunki pobytowe. Kołobrzeg ma jedną główna przewagę nad słynnymi niewielkimi kurortami bałtyckim – nikt tutaj nie będzie się nudził, gdyż Kołobrzeg ma bogate spektrum atrakcji dla każdego.
Kraków

Popularność Krakowa nadal rośnie

Kraków jest takim miastem, które wedle publikowanych zestawień statystycznych rokrocznie przyciąga najwięcej przyjezdnych spośród innych miast Polski. Takie duże zainteresowanie Krakowem sprawia, że noclegi w Krakowie muszą wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zapewnić zakwaterowanie tysiącom turystów.
garść tabletek

Zdrowotna oferta Kołobrzegu

Codziennie rzadko kiedy znajdujemy czas na to, by o siebie zadbać. Cały czas gdzieś się śpieszymy. Egzystujemy pod nieustającą presją. W pracy dajemy z nas resztki sił, pracujemy ciągle po godzinach. Potem jeszcze wizyta w markecie, doglądanie dzieci i domu.

Wycieczki nad Bałtyk

Wyjazdy nad Morze Bałtyckie są nierozerwalną częścią wakacji dla wielu Polaków. Polskie morze choć dosyć często wita urlopowiczów niezbyt ładną pogodą, nie ma prawa narzekać na deficyt zainteresowania turystów. Wyjeżdżając w ten obszar Polski należy mieć świadomość tego, że możemy mieć kłopot z noclegami.
Morze, Bałtyk
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Sezon wyjazdowy nadchodzi – czas zaplanować urlop

Lato tuż tuż, co oznacza, że trzeba znaleźć miejsce, w którym chcemy spędzić nasz urlop. Miejsc tego rodzaju jest mnóstwo nad Bałtykiem. Jednym z nich, jest niewątpliwie Grzybowo. Jest to mała miejscowość położona tuż nad Morzem Bałtycki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.