zadbaj o sylwetkę na wakacje
Ekspres do kawy
Twórca artykułu: Estoria.pl
Na podstawie: Estoria.pl

Jaki wpływ będzie miał zdrowy styl codziennego życia na zapobieganie różnym chorobom, jak można żyć mając cukrzycę.

Coraz większa liczba osób zaczyna zwracać uwagę na właściwy tryb życia, będzie się to przejawiać w kontrolowaniu tego, co się je i aktywności na co dzień. Jest to zupełnie zrozumiałe, bo przecież i dieta jak i fizyczna aktywność mają bardzo duży wpływ na ogólne samopoczucie oraz formę.
operacja kolana
Twórca artykułu: Zdenko Zivkovic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak przebiega artroskopia kolana oraz rekonstruowanie ACL - zerwanie więzadła krzyżowego we Wrocławiu

Kontuzja kolana, nieważne jaka, jest sprawą poważną. Nigdy nie powinno się jej ignorować, ponieważ bez specjalistycznego leczenie, nic się nie naprawi. Kontuzja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest bardzo poważnym uszkodzeniem. Więzadło pełni funkcję stabilizatora, uważany jest za najważniejszy. Choć tak właśnie jest, trzeba pamiętać, że nie jest jedynym, w związku z czym objawy zerwania mogą być różne.
Biegacze
Twórca artykułu: Stewart Chambers
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urazy sportowe. Kiedy udać się do przychodni pulmonologicznej.

Osoby aktywne, kochające ruch częstokroć narażone są na urazy. Dotyczą one nie tylko zawodowo zajmujących się sportem, ale też laików. Osoby o obniżonej odporności układu kostnego, mięśniowego narażone są na urazy sportowe.
Stetoskop
Twórca artykułu: Dr.Farouk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kłopot z nietrzymaniem moczu oraz rozmaite choroby kręgosłupa

Każdy z nas boryka się współcześnie z rozmaitymi kłopotami zdrowotnymi, jakie w wielu przypadkach zdołają być spowodowane wiekiem. Przykładowo niektóre osoby borykają się z takim kłopotem, jak nietrzymanie moczu.
Wesoły chłopiec
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Świetny sposób na bezproblemowy zakup sporej ilości leków bez recepty

Teraźniejsza aura nie najlepiej sprzyja zdrowiu najmłodszych, ci niestety zazwyczaj zapadają na rozmaite choroby. Jest to spowodowane po części sposobem ich życia, a po części nieraz problemami z jakimi musi borykać się nowoczesny świat. Dodawane do owoców oraz warzyw substancje chemiczne albo też zwyczaj żywienia się jedynie Fast foodami powodują zwykle rozmaite , mniejsze bądź większe kłopoty zdrowotne.
Dieta i sport
Twórca artykułu: iStock
Na podstawie: iStock

Rekomendowane odżywki i suplementy

Wskazówki dietetyczne pojawiające się w internecie są przygotowywane przez specjalistów oraz amatorów, więc warto je szczegółowo przefiltrować. Wówczas możemy być pewni tego, że wybierzemy dla siebie odpowiednie rozwiązanie w zakresie właściwego oraz zdrowego jedzenia. Rozmaite diety kulturystyczne są dopracowywane zgodnie z potrzebami każdego. Pod uwagę lupę jest intensywność treningów, jednak i wymiary ciała. W ten sposób określane jest dzienne zapotrzebowanie na mikroelementy i składniki odżywcze.
fototerapia

Sezonowa depresja czy coś bardziej poważnego? Na pewno jest sposób na poprawienie nastroju

To jest w stanie dopaść wszystkich, nie ma na to żadnej rady. Gorszy humor czy obniżenie humoru to po prostu zwykły etap naszego życia, który musimy pokona. Czasami jest to poważna trudność, częściej natomiast zmagamy się ze zwykłym epizodem, z którego nie można robić tragedii. Najzwyczajniej w świecie, jesteśmy tylko ludźmi, więc każdy człowiek jest podatny na chwile słabości. W zależności od tego, jak się czujemy, czy po prostu odczuwamy jesienną melancholię czy może nie jesteśmy w stanie zwyczajnie funkcjonować, możemy podjąć konkretne starania, by polepszyć swój stan.
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?
Twórca artykułu: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Autyzm to jeszcze nie jest wyrok! O czym warto wiedzieć na ów temat?

Dziecko to bardzo duża odpowiedzialność. Zwłaszcza te dzieci, które są chore. Na przykład autyzm to teraz może nie powszechne schorzenie, ale jakby nie patrzeć spora część dzieciaków choruje na autyzm. Niby co muszą robić rodzice, którzy na śmiertelnie poważnie podchodzą do życia dzieci? Cóż, niewątpliwie zaczęcie leczenia to wielce wskazana sprawa. Oczywiście nawet najbardziej efektywne ćwiczenia dla dzieci autystycznych nie są w stanie wyleczyć naszego dziecka, lecz to niewątpliwie dobry start.
brzuch
Na podstawie: jezebel.com

Lekarstwa na trudności z brzuchem - rady

Trudności z brzuchem mogą przytrafić się każdemu, nie tylko w czasie podróży, ale również siedząc domu. Możemy bowiem zjeść coś nieświeżego albo zaszkodzi nam ulubiony posiłek, jaki do tej pory nigdy nie wywoływał żadnych rewolucji żołądkowych. Czasami może się okazać, że nawet kilka wizyt w toalecie nie pomoże i wymagane będą konkretne lekarstwa.
logopeda
Na podstawie: flickr.com

Czy wady wymowy są trudnymi do wyleczenia zaburzeniami?

W dniu dzisiejszym bardzo wielokrotnie spotykamy się z różnego rodzaju wadami, które zaburzają nam poprawne funkcjonowanie w dzisiejszym społeczeństwie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.