sportowe nurkowanie
Polskie góry
Na podstawie: http://www.tatry.info/

Najlepszy sprzęt w góry

Gdy naszą pasją jest chodzenie po górskich szlakach, wspinaczka oraz przy okazji przykładowo eksplorowanie jaskiń powinniśmy mieć fachowo dobrany sprzęt, który da nam wygodę i poczucie bezpieczeństwa w trakcie wypraw. Sprawdzony sklep górski jest w takim przypadku bezcenny. Ostatnio, zdecydowanie zbyt często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o turystach, którzy tracą życie na szlakach, gdyż wybierają się w góry bez przygotowania. To nie warunki pogodowe i trudność szlaku są przyczynami tragedii. To ludzka głupota.
Piłka nożna
Twórca artykułu: fabbio
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy polski piłkarz?

Ernest Wilimowski to z pewnością najlepszy polski piłkarz Polski przedwojennej. Ci, którzy mieli okazję widzieć jego grę, mówili jedno słowo: Geniusz. Pośród kibiców krążyła opinia, że Wilimowski strzelił więcej bramek, niż miał stworzonych okazji.
wakeboard
Twórca artykułu: www.GlynLowe.com
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy portal dla miłośników sportów wodnych i zimowych - Megadecha.pl

Sporty wodne zyskują coraz więcej entuzjastów w Polsce. Zainteresowanie sportem gwałtownie rośnie, a z nim zapotrzebowanie na profesjonalny sprzęt, bez którego nie da się obyć. Kupując profesjonalne deski, wiązania, żagle, maszty, bomy, stateczniki, narty i wiele innych dodatków chcielibyśmy skonsultować się ze sprzedawcą i dokładnie obejrzeć sprzęt. W wielu wypadkach jest to zwyczajnie niemożliwe. Towary tego rodzaju są za mało popularne i najzwyczajniej niedostępne w zadowalającej gamie dla zainteresowanych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.