sportowe nurkowanie
Twórca artykułu: Felixe

W jaki sposób uniknąć bólu stóp i kręgosłupa?

Ludzki kręgosłup jest jednym z podstawowych organów. Od jego stanu uzależniony jest kształt i ewentualne wady postawy, a co za tym idzie – ogólny stan zdrowia i samopoczucie człowieka. Dlatego istotne jest, by posiadać zdrowy styl życia, by pamiętać o zdrowiu kręgosłupa na co dzień. Faktem jest, że objawy bólu kręgosłupa występują coraz częściej, a narastają w największym stopniu u ludzi starszych. Może to w rezultacie powodować kłopoty z poruszaniem się, ze snem i z innymi czynnościami codziennymi.
Twórca artykułu: KROSS

Czas na aktywny wypoczynek rowerowy

Mimo że, że styczeń jeszcze trwa, warto już teraz zastanowić się nad zbliżającą się wiosną i eskapadach rowerowych. Bez znaczenia jest czy mieszkamy w zaludnionym mieście czy w przytulnym miasteczku, czas na aktywny relaks i przejażdżki rowerem znajdzie się zawsze i każdy dopasuje odpowiedni rower dla siebie.
stadion
Twórca artykułu: Lawire Cate

Europejscy mistrzowie live

Dużo specjalistów od sportu zauważa, że LM posiada dużo więcej plusów niż Euro i Mundial. Widać to głównie w sporych sumach oglądalności meczów Ligi Mistrzów. Dużo mówi też duża obecność kibiców na stadionach.
Twórca artykułu: Sport-shop.pl

Przemyślane zakupy akcesoriów sportowych

Każda branża ma swoje odzwierciedlenie w produktach, które muszą być gdzieś sprzedawane.takim miejscem jest sklep sportowy. odnajdziemy w nim pełny wachlarz garderoby zaczynając od obuwia na piłkach kończąc. Wszyscy mają możliwość odnaleźć coś dla swojej osoby. Sklepy sportowe cechuje okoliczność, iż w swoim asortymencie mają produkty fachowe, których nie kupimy się np. w zwykłym obuwniczym.
siłownia
Twórca artykułu: iStock.com
Na podstawie: iStock.com

Zorganizuj własną siłownię w domu

O ile zdecydowałeś się dbać o tężyznę fizyczną i regularnie chodzisz na siłownię, z pewnością wkurza cię tam kilka kwestii. Zwykle sala jest zatłoczona i trenujacy zajmują hantle, zatem pozstaje jedynie czekać sporo na swoją kolej. Bywa tak, że na siłowni nie ma stanowisk, takich jak np. orbiterek, przez co nie możesz wykonywać jakichś ćwiczeń.
Twórca artykułu: HONDA

Gadżety na motocykl – w okresie zimowym warto szukać promocyjnych cen

Zima to niesłychanie przygnębiający okres dla motocyklistów, którzy niestety własne pojazdy muszą zostawić w garażu czekając na następny sezon, kiedy to będą mogli wyruszyć w trasy na swoim dwukołowym rumaku. Nie oznacza to jednak, że w tym okresie temat motocykli nie ma być podejmowany, wręcz przeciwnie.

Pomoc suplementów w odchudzaniu

Wiele osób myśli o chudnięciu, próbuje znaleźć rewelacyjny lek, pozwalający zrzucić kilogramy od razu. Odżywianie i dużo ruchu to najważniejsze zasady, suplementy są tylko dodatkiem.
Gabinet dentystyczny, fotel
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Czym zajmuje się stomatologia

Każdy z pewnością zdaje sobie sprawę, że bardzo ważne są regularne badania stomatologiczne. Mocne zęby nie są tylko kwestią kosmetyczną, lecz także sprawą zdrowa. Najbardziej oczywiste problemy to krwawienie dziąseł, opuchlizna czy przykry zapach z ust. To nie wszystkie problemy, które trzeba znać. Brak dbałości o zęby może wiązać się z różnymi infekcjami mięśni i kości.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Twórca artykułu: adidas
Na podstawie: adidas

Duże zainteresowanie tenisem

Trudno zapomnieć, jak pojawiła się małyszomania. To znane zjawisko, że na fali zwycięstw jednego zawodnika znacznie rośnie zainteresowanie dyscypliną. I tak się dokładnie zdarzyło na początku minionej dekady, gdy poprzednio zupełnie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła interesować masy ludzi. Zaczęły powstawać tematyczne witryny sieciowe itd.. Sporo ludzi zastanawia się, czy również tak się stanie w przypadku takiego niszowego sportu, jakim jest tenis.
odzież sportowa
Twórca artykułu: Adidas
Na podstawie: Adidas

Jak zadbać o siebie zimą

Smutna jesienna atmosfera to nie wymówka, by przestać trenować. Do wakacji jeszcze sporo tygodni, zatem dobrze ten okres przeznaczyć na budowanie atrakcyjnego ciała. Częste chadzanie na siłownię w rzeczywistości tanie nie jest. Rozwiązaniem jest jednorazowe wyłożenie gotówki na sprzęt ćwiczeniowy, który da się zamontować w miejscu zamieszkania. Taki rowerek treningowy wpasuje się nawet w najmniejszym pokoju.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.