sportowe nurkowanie

Odżywki

Aktualnie bardzo często można spotkać się ze zwrotem „suplement diety”. Nie wszyscy jednak wiedzą, co ten zwrot znaczy. Suplementy diety to wszelkiego typu środki, które przyjmuje się dla wzbogacenia codziennej diety.

Suplementy diety

Aktualnie bardzo często spotyka się określenie „suplement diety”. Nie każdy jednak wie, co to określenie oznacza. Suplementy diety to wszelkie preparaty, które przyjmuje się dla wzbogacenia zwykłej diety.

Dbaj o kondycję cały rok

Gdy sporo ćwiczymy, rozbudowujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy ogromnie zwracać uwagę na to co i kiedy jemy. Bardzo istotne jest to, aby dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. niezwykle ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Każdy z tych składników jest nam niezbędny, więc każda dieta eliminująca lub mocno ograniczająca któryś z nich z zasady nie jest dobra.

Błyskawiczny sposób na zrzucenie kilogramów?

Każdy, kto myśli o odchudzaniu, chce znaleźć magiczny środek, pozwalający pozbyć się nadwagi w klika tygodni. Właściwe odżywianie i sport to podstawa, suplementy mogą być tylko uzupełnieniem.

Właściwości białka serwatkowego

Białko jest jednym z najważniejszych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, ale szczególne znaczenie ma dla osób stosujących długookresowy, wzmożony trening wytrzymałościowy. Jest konieczne przy zwiększaniu masy oraz rozwijanu mięśni. Białka zapewniają w organizmie odpowiedni bilans azotowy zapewniając maksymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.
biegacze
Twórca artykułu: Adidas
Na podstawie: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu mieszkańców naszego kraju, a odpowiedź staje się całkiem prosta – i to, i to! Jak wszyscy wiedzą, sport dobroczynnie wpływa na zdrowie ludzi. Do wybrania jest dużo rozmaitych sportów, nie trzeba się zatem ograniczać do jednego.
Piłka nożna, piłkarz
Twórca artykułu: beMeister
Na podstawie: IMPIRE

propozycje firm

Biorąc pod lupę oferowane dziś na rynku buty sportowe, można wręcz przebierać w modelach. Z łatwością można zgubić się wśród propozycji, dlatego z pomocą spieszą buty piłkarskie adidas. Są wręcz stworzone przez firmę do gry w piłkę, o czym świadczyć może duże zainteresowanie nimi tak fanów futbolu, jak i zawodowców. Wielu klientów liczy się także z opiniami na forach internetowych. Pochlebne zdanie na temat butów piłkarskich adidas jest niezwykle często spotykane w Internecie.
nordic walking
Twórca artykułu: Nordwalk
Na podstawie: Nordwalk

Wpływ nordic walking na zdrowie

W dniach, kiedy dane jest nam niekiedy z przymusu spędzać naprawdę niewiarygodnie dużo godzin w bezruchu, przy pracy biurowej, nad papierami, przed komputerem, robi się coraz bardziej cenna każda forma ruchu, jaką jesteśmy w stanie wykonywać. Mało efektywna, choć nadal wartościowa okazuje się porcja aktywności, której wymaga nawet uporządkowanie mieszkania. Ale jeśli chodzi o walory zdrowotne, o wiele bardziej rozsądnie poświęcić się innym rodzajom aktywności – prace porządkowe i sprzątanie nadwerężają krzyż, stawy i w różny sposób boleśnie nadwerężają i tak przemęczone fragmenty naszego organizmu.
Twórca artykułu: Geox

Jakiego typu buty sportowe wybrać?

Najważniejszym elementem ekwipunku sportowego są buty, to oczywiste. W trakcie treningu można założyć zwykłą koszulkę i szorty, ale obuwie powinno charakteryzować się odpowiednim doborem. O ile zamierzasz zakupić dobre buty do piłki nożnej bądź siatkówki, w tym wpisie przedstawiamy tobie 4 fantastyczne typy. Znajdziesz je w wielu punktach handlowych stacjonarnych oraz WWW, np. http://hurtowniasportowa.net/.
Twórca artykułu: Kross SA

Co wziąć pod uwagę wybierając fachowy rower?

Dużo osób woli być posiadaczem dobrego roweru, niż nowoczesnego auta. Fakt ten jest wynikiem tego, że niektórzy po prostu nie widzą sensu życia bez wypraw rowerowych, jakie regularnie odbywają na tyle często ile czas im pozwala.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.