wakacje ze zwierzakiem
Pies mastif tybetański
Twórca artykułu: lgrvv
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wartościowe propozycje dań dla zwierząt cenionych firm

Wybierane aktualnie szczególnie ochoczo przez właścicieli czworonogów karmy tworzone są ze składników najwyższej jakości. To wszystko w celu zaspokojenia głodu milusińskich oraz w celu utrzymania ich zdrowia przez długi czas. Znakomita karma dla kotów jest oferowana w zróżnicowanych zestawach.
Koty
Twórca artykułu: valeriy osipov
Na podstawie: http://www.flickr.com

Produkty potrzebne, kiedy mamy kota

Jeśli podjęliśmy decyzję, że wspólnie z nami będzie mieszkał kot musimy mieć świadomość tego, że to spory obowiązek. Będzie trzeba wybrać się do sklepu po jakąś kuwetę, jakieś zabawki, posłanie, piasek do kuwety. Dodatkowo będziemy musieli kupować jedzenie i bywać z kociakiem u weterynarza.
Purina ProPlann dla kotów
Na podstawie: www.zwierzakowo.pl

Jakie są obecnie możliwości internetowego sklepu zoologicznego: karmy suche wypróbowanych firm

Decydując się teraz na znakomitej jakości jedzenie dla swoich zwierzątek, takie jak w szczególności karmy dla kotów Pronature, decyduje się o jakości przyjmowanego przez nich pożywienia. Produkowana dzisiaj na szeroką skalę firmowa karma kocia jest podstawą odpowiedniego oraz zbilansowanego menu oraz sposobu żywienia kota. Stuprocentowo spełnia także zasady odpowiedniego żywienia zwierzęcia.
kot
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu

Koty są najlepsze!

Parę stuleci wstecz hodowanie kotów było ryzykowne. Najbardziej narażone na szykany były niewiasty, posiadaczki czarnych zwierzaków, ponieważ mogły zostać oskarżone o bycie czarownicą i umrzeć na płonącym stosie. Na szczęście kościół nie ma już takiej roli w społeczeństwie i dziś można posiadać koty bez ryzyka spłonięcia.
ryby-2

Zakup idealnych akwariów

Widok barwnych rybek w akwarium może mocno podczas nerwowego dnia w biurze, a także być pewną oznaką bogactwa. Jak jednak je wybrać? Podejmowanie wielu mniej lub bardziej kluczowych decyzji co do zakupu odpowiedniego typu akwarium pochłania w dwudziestym pierwszym wieku ważny czas, który wielu osobom ucieka ogromnie prędko przez palce.
Wyprawy wędkarskie
Na podstawie: www.zewprzygody.pl

Turystyka wędkarska - sport i zainteresowanie

Wędkowanie to jeden z ulubionych sposobów na spędzanie wolnego czasu przez rodaków, przede wszystkim mężczyzn. To nie tyle zainteresowanie, ale również filozofia życia. Pasjonaci odnajdują wielką przyjemność w tym, by móc w ciszy posiedzieć nad wodą. Jest to wyjątkowo odprężające zajęcie.
kot
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu

Nasz pierworodny pragnie kota

Kiedy nasze dziecko domaga się, aby posiadać małe stworzonko, nie mamy serca, aby powiedzieć nie. Oczywiście, trzeba naszą pociechę uprzedzić o rozmaitych obowiązkach, jakie spoczywają na posiadaczu zwierzaczka.
akwarium, akwarystyka
Na podstawie: http://www.akwarystyka.sklep.pl/

Akwarium w mieszkaniu

Polacy mają w domach różne zwierzęta. Najczęściej zwierzęcym kompanem w Polsce jest pies, czasami kot. Zdarza się, że maniacy nietypowych żyjątek kupują takie gatunki jak pająk lub fretka. A ci, którzy uwielbiają fauna wodną, montują sobie w domach bogato wyposażone akwaria i umieją godzinami wpatrywać się w żyjące w nich ryby. Sporo eksperymentów naukowych wykazało, że patrzenie na rybki może świetnie rozluźnić nawet najbardziej zdenerwowanych ludzi.
Pies rasy mastif tybetański
Twórca artykułu: lgrvv
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kupno psa. Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten dzień, gdy nasze dziecko oznajmia nam, że musi posiadać w domu zwierzątko. To dosyć istotna kwestia i trzeba się nad nią dobrze zastanowić. Na pewno nie powinniśmy pochopnie się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu dziecku, że zgadzamy się na to, tylko po to, aby zaprzestało nas tą prośbą męczyć. Okłamywanie dziecka przyniesie jeszcze gorsze skutki niż odmowa. Zanim jednakże zadeptamy pragnienia dziecka o zwierzątku, przekalkulujmy wszystko na spokojnie.
łowienie ryb
Twórca artykułu: Rod Waddington
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wędkowanie wśród fiordów - męska pasja

Nie okłamujmy się, Polska nie jest dobrym miejscem dla ludzi, którzy preferują spędzanie wielu godzin na cierpliwym łapaniu ryb. Krajowe akweny wodne nie słynną z obfitości gatunków ryb, a reguły prawne skutecznie odstręczają wielbicieli tego sportu.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.