Co tak naprawdę jest w produktach przeznaczonych dla kotów?

Jedzenie twojego kota lub psa jest niesamowicie istotna. Dobór odpowiedniej diety musisz za każdym razem konsultować z zwierzęcym dietetykiem. Musi on wziąć pod lupę charakterystykę twojego małego towarzysza – głównie liczbę lat, płeć, kastrację oraz przebyte choroby. To bezdyskusyjne, że zwierzęta dojrzałe muszą jeść inaczej, niż małe, a kastrowany pies inną karmą, niż ten bez zabiegu.
Karmy suche dla kotów – podstawa żywienia twojego przyjaciela. Zawsze czytaj opakowania –kluczowa jest zawartość mięsa (dobrej jakości) oraz witamin (z owoców, zboża albo warzyw). Takie karmy powinny zawierać też taurynę – kluczowy aminokwas, który dba o serduszko twojego futerkowca.

Karmy mokre dla kotów – traktuj je jako dodatek do menu. Nierzadko stają się jedynym ratunkiem w sytuacji futrzaków, które dość wybiórczo podchodzą do pokarmu. Tutaj wskazówki zakupu wyglądają podobnie, co w sytuacji karmy suchej. Wybieraj jak najwyższą obecność mięsa oraz witamin. Uwaga! Wykastrowane koty nie powinny dostawać często karmy mokrej z zawartością ryb.

Karmy suche dla psów - poznaj wartościowe info - (karmy suche dla psów wdobrej cenie tutaj) - tu jest odwrotnie, niż w przypadku kota. Sucha karma ma stać się dla psa bonusem, a nie trzonem żywienia. Bierze się to ze składu jedzenia.

[Karmy mokre dla psów – istotna jest tu obecność składników pochodzenia zwierzęcego, które są najmocniej przyswajane przez organizm twojego czworonoga. Zatem dokładnie czytaj etykietę sprawdzając, czy nie ma tam za dużo elementów w postaci na przykład soi. Badając mikro i makroelementy, kluczowe są: - l-karnityna, błonnik, tran oraz glukozamina.

Inni czytali też

Dobrej jakości karmy dla psów – różne smaki

zoologiczny sklep
Na podstawie: http://www.zoologiczny.sklep.pl/
Wybierając jedzenie dla ulubionego czworonoga warto kierować się nie tylko znajomością marki oraz jakością karmy dla psów, ale również preferencjami pieska. Niedrogie karmy z różnych krajów Europy, jak również te produkowane w Polsce, są dziś tworzone z najlepszych składników. Dodatkowo są w stanie uzupełniać całodobowe zapotrzebowanie na witaminy i minerały czworonożnych przyjaciół. Niskie ceny za psie jedzenie dodatkowo motywują do zainwestowania w najlepsze firmy na rynku.


Karmy weterynaryjne dla psów – przepisywane przez specjalistę. Specjalne menu są przepisywane w przypadku wysterylizowanych kotek, pupilów ze skłonnością do tycia i w wielu innych sytuacjach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.