Koty są najlepsze!

W Średniowieczu hodowanie kotów było ryzykowne. Najbardziej narażone na szykany były niewiasty, posiadaczki czarnych kotów, ponieważ mogły zostać oskarżone o bycie wiedźmą i umrzeć na rozpalonym stosie. Na szczęście religia nie posiada już ważnej roli w społeczeństwie i teraz można posiadać koty bez niebezpieczeństwa spłonięcia.
kot
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu
Eksperymenty naukowe dowiodły, że posiadania kota w czterech kątach ma mnóstwo dobroczynnych następstw. Pieszczenie kocura może znacznie zredukować ciśnienie i złagodzić zdenerwowanie. Dzieci, które wychowują się z kotami, uczą się dobrego traktowania zwierząt oraz opiekuńczych przyzwyczajeń.

Hodowla kotów to inna rzecz. Podobnie jak w wypadku psów, koty też segreguje się na rozmaite rasy. Wielu rodaków robi interes, hodując futrzaki i sprzedając je z korzyścią. Jest to co najmniej dziwna kwestia, ponieważ traktuje się je jak przedmioty, które tracą lub zyskują na cenie.

A przecież kotek wzięty ze schroniska uraczy nas podobną miłością, co szlachetna kicia z hodowli. Poza tym można zauważyć, że zwyczajne śmietnikowce są czasem dużo ładniejsze, niż wypielęgnowane hodowlane koty. O ile jednak interesuje cię zakup rasowca, zapytaj hodowcę, czy przy interesie otrzymasz taki dodatek, jak wyprawka dla kota, która ma w sobie pożywienie oraz zabawki.

Futrzaki są niesamowicie popularne w sieci. Codziennie użytkownicy umieszczają tysiące fotek i filmików, w których przedstawiają zachowania swoich pociech. W cyberprzestrzeni można znaleźć także przydatne miejsca, takie jak blog (patrz szczegóły) o kotach.

Inni czytali też

Oryginalne oraz nowoczesne kocie atrakcje oraz akcesoria

kot
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu
Zaobserwować można tendencję zwiększonego zainteresowania różnymi, często bardzo oryginalnymi sposobami na satysfakcjonowanie zwierząt. Zwiększająca się renoma pamiętników, takich jak blog o kotach, jaki prowadzony jest coraz więcej właścicieli oraz właścicielek czworonogów, powoduje zwiększanie się potrzeb na nowe akcesoria dla kotów.


Na internetowych dziennikach właścicieli kotów można przeczytać wiele interesujących rzeczy, a także powymieniać doświadczenia i zapytać o pomoc. O ile jesteś cybermaniakiem i zamierzasz blogować o swoich kotach, możesz własnoręcznie uruchomić blog o kotach. Obecnie założenie bloga jest proste i bezpłatne, praktycznie każdy może w chwilę odpalić blog o kotach i informować internautów o swoim zwierzaku.
Twórca artykułu: A.Z.
2017-12-04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.