W zdrowym ciele zdrowy duch

Twórca artykułu: Sobienie Królewskie Golf & Count
Zbliżająca się wiosna sprawia, iż podejmujemy wiele postanowień, że przestaniemy całymi dniami przesiadywać przed ekranem komputera czy telewizorem i zaczniemy być aktywni fizycznie. Być może dlatego coraz więcej spragnionych aktywności zagląda do sklepów czy działów sportowych, z których obecnie znikają już towary związane ze sportami zimowymi, a pojawia się sprzęt, który potrzebujemy, uprawiając sport wiosną i latem. Profesjonalny sklep sportowy posiada duży wybór towarów, będących zarówno sprzętem do uprawiania sportu, sprzęt związany z turystyką, a także z różnego rodzaju akcesoria oraz odżywkami dla aktywnych.

Coś dla skaterów

Każdy szanujący się sklep lub dział sportowy ma w swoim asortymencie coś dla licznej wśród młodych ludzi subkultury skaterów. Są to przede wszystkim deskorolki, które są sprzedawane w bardzo bogatym asortymencie. Możemy zatem nabyć modele o tradycyjnym kształcie, ale także przeznaczone do street surfingu WaveBoardy, a wszystko to wyposażone w rozmaite typy zawieszeń w zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania klienta. Deskorolki można nabyć w różnych, czasem zwariowanych kolorach.

Nie należy też zapominać o rolkach, które są używane nie tylko przez nasze pociechy, ale również dorosłych. Na rynku dostępne są zarówno rolki regulowane, które łatwo dostosujemy do rozmiaru stopy, jak i nieregulowane, z wymienną lub stałą płozą. Szeroka oferta producentów tego sprzętu sprawia, że wzornictwo i kolorystykę rolek można dostosować do indywidualnych gustów klientów. Do tego każdy skater może także kupić szeroki wachlarz akcesoriów, takich jak kaski, ochraniacze czy części zamienne do używanego sprzętu.

Fitness

Trend, by dbać o zgrabną sylwetkę sprawiła, że coraz częściej sięgamy po sprzęt fitness. Z bogatego asortymentu, który tworzą rowery treningowe, wioślarze, masażery czy orbitreki, jednym z najchętniej kupowanychurządzeń do poprawy sylwetki w domu, ze względu na stosunkowo małą wielkość i łatwość użytkowania, jest stepper. w tym przypadku również w zależności od oczekiwań kupującego możemy wybrać modele z wbudowanym licznikiem czasu i spalonych przez użytkownika kalorii oraz regulacją obciążenia i kolumną z uchwytami na ręce. Pracownik sklepu doradzi nam, czy kupić stepper boczny, z linkami, skrętny, eliptyczny, z kolumna czy rotacyjny. Wszystko zależy od tego, jakie efekty chcemy osiągnąć.

Do domu i pod namiot

Poza sportem ważną częścią asortymentu we wszystkich szanujących się sklepach są akcesoria turystyczne i sprzęt służący rekreacji. Nabędziemy tu wszystko – namioty turystyczne (*tutaj), śpiwory, plecaki oraz kuchenki turystycznej na szalone męskie wyprawy, a także piłkarzyki lub (rzuć okiem) mini bilard, które sprawią, że ciekawie spędzimy czas w deszczowe weekendy. Pora więc wybrać się na oględziny sprzętu, póki nasze związane z nadchodząca wiosną postanowienia, by znów stać się aktywnym, są jeszcze silne.

2017-10-28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.