Gdzie opłaca się wyjechać na wczasy w tym roku?

Praca w czasie wiosenno- letnim to istna udręka. Jak tu się bowiem skupić na zawodowych powinnościach, kiedy za oknem panuje taka piękna aura? Ale gdy tylko wyczujemy okazję, odcinamy się od codziennych zajęć i marzymy o urlopie w tym roku. Wielu ludzi ma ukryte w najgłębszej szufladce radosne ulotki biur podróży i kiedy nikt nas nie podgląda, z uśmiechem na twarzy je studiujemy, poszukując najlepszych propozycji na wczasy.


Wybór ciekawych miejsc jest, jak zwykle, wielki. Niekiedy bardzo ciężko zdecydować się na ten jedyny kierunek. Ale czas nas nagli, musimy jak najszybciej się zdecydować, ponieważ jeszcze trochę i wszystkie najciekawsze turnusy zostaną wykupione. Gdzie, w takim wypadku, najkorzystniej spędzić tegoroczne wczasy? Jednym z najchętniej wybieranych miejsc urlopowych Polaków jest niewątpliwie Chorwacja. Jest to niesamowicie urodziwy kraj, w którym można podziwiać zarówno bezkresne plaże, jak również dzikie góry. Ukochaliśmy sobie to miejsce też dlatego, że noclegi w Chorwacji nie są aż takie drogie (po więcej info kliknij tu). Czasami można natrafić na bardzo przystępną ofertę. Niezwykle często wybieramy się tam ze znajomymi i wynajmujemy jeden domek. Jest to bardzo duża oszczędność.

Wszystkich podróżników od dawna przyciąga Tunezja (http://www.eccoholiday.com/kraj/tunezja/). Jest to niesamowity kraj, w którym zaraz koło ruin starożytnych aren powstają luksusowe ośrodki turystyczne. To niezwykłe połączenie nowoczesności z tradycyjną kulturą od dawna kusi rzesze wczasowiczów, spragnionych słonecznych plaż i egzotyki. Na pewno zachwycimy się też tutejszą kuchnią, która obfituje w ostre przyprawy.

Niezdecydowanym zawsze zostają wakacje last minute Turcja.|Wielu ludzi ma ukryte w głębokiej szufladzie radosne katalogi biur podróży i kiedy nikt nas nie obserwuje, z zapałem je oglądamy, w poszukiwaniu atrakcyjnych propozycji na wczasy.

landscape turkey
Twórca artykułu: alexispatrice
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybór wspaniałych miejsc jest, jak zwykle, olbrzymi. Czasami niezwykle ciężko wybrać ten konkretny kierunek. Ale czas nas nagli, trzeba jak najszybciej dokonać decyzji, ponieważ jeszcze trochę i wszystkie najlepsze oferty będą wykupione. Gdzie, w takim wypadku, najkorzystniej spędzić tegoroczne wczasy? Jednym z najchętniej wybieranych miejsc urlopowych naszych rodaków jest niewątpliwie Chorwacja. Jest to niesamowicie piękny kraj, gdzie możemy oglądać zarówno bezkresne plaże, jak również imponujące góry. Ukochaliśmy sobie to miejsce również dlatego, że noclegi Chorwacja nie są aż takie drogie. Niekiedy można trafić na bardzo atrakcyjną ofertę. Niezmiernie często jeździmy tam ze znajomymi i wynajmujemy jeden domek. Jest to spora oszczędność.

Wszystkich wędrowców od dawna pociąga Tunezja. Jest to niesamowity kraj, w którym zaraz koło zabytkowych ruin powstają luksusowe ośrodki turystyczne. To osobliwe połączenie nowoczesności z tradycyjną kulturą od dawna kusi mnóstwo wczasowiczów, spragnionych bezkresnych plaż oraz egzotyki. Z pewnością zachwycimy się także tutejszą kuchnią, która obfituje w ostre przyprawy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.