Orientalne wakacje do dostępne w promocyjnych

Wielki Budda Sri Lanka
Orientalna podróż do Azji

Podróże są idealnym źródłem wiedzy i interesujących doznań. Jeździmy w dalekie wyprawy, po to, aby przeżyć przygodę, poznać inne kultury, poczuć ekscytację. Podczas podróży do orientalnej i niezwykle barwnej Azji, człowiek może przeżyć historię, która zapadnie mu w pamięci do końca życia.


Chiny

Jest to olśniewający kraj, pełen niespodzianek i zapierających dech w piersiach pejzaży. Bogactwo kulturowe, wspaniałe zabytki liczące kilka tysięcy lat, przyjaźnie nastawieni mieszkańcy oraz przepyszna kuchnia od lat przyciągają ogrom turystów. Chiny są ogromnym, niezwykle zróżnicowanym krajem o bogatej i długiej historii. Wycieczka do Chin, będzie więc obfitować w różne atrakcje turystyczne, począwszy od niezwykłej przyrody, poprzez zabytki, a kończąc na nowoczesnych metropoliach. Do największych atrakcji tego państwa należą: Pekin - stolica Chin, Plac Niebiańskiego Spokoju, Zakazane Miasto, Letni Pałac Cesarski, czy Świątynia Nieba. Znakomita budowla starożytnych Chin, to Wielki Mur. Jest to największa budowla na Ziemi, widoczna nawet z Księżyca, przekracza najbardziej urwiste góry i otacza całe łańcuchy górskie.

Indie

Indie z kolei, to kraj pełen tajemnic i kontrastów. Wycieczka do Indii, to wspaniały pomysł, jeżeli pragniemy odkryć jedną z najstarszych kultur na świecie. Zabytki z różnych epok, taniec i muzyka podkreślają tożsamość narodową tego wspaniałego miejsca. Rękodzieła są tu bardzo istotnym elementem, świadczącym o różnorodności tradycji subkontynentu indyjskiego. Kłębiące się tłumy ludzi w miejscach kultu, przeniknięte ciszą i skupieniem świątynie, palmowe gaje i niebiańskie plaże, pokryte śniegiem szczyty, oraz pełne przepychu metropolie. Indie, nie bez powodu nazywane są krainą jedności w różnorodności, mają dokładnie wszystko, aby odwiedzający je człowiek zapamiętał podróż, jako najpiękniejszą w swoim życiu. Nie jest istotne, który region Indii się odwiedzi, każdy zakątek tego kraju ma do zaoferowania coś wyjątkowego. Jeśli chcemy odwiedzić Indie last minute będzie świetną opcją, która pozwoli nam zaoszczędzić część pieniędzy.

Sri Lanka

Kolejny kraj godny polecenia, to Sri Lanka - różnorodny, ciekawy, niedrogi i pozostawiający niezapomniane wrażenia. Sri Lanka kojarzy się z zieloną dżunglą, tarasami pól ryżowych, bujną przyrodą i nade wszystko z wyborną herbatą. Podróżnik Marco Polo nazwał Sri Lankę najwspanialszą wyspą świata. Mahatma Gandhi był przekonany, że naturalne piękno Sri Lanki jest nieporównywalne z żadnym innym krajem na całym świecie. Wyspa ta zagwarantuje nam moc wrażeń i na pewno będzie niezapomnianą przygodą. Aby zakosztować rozkoszy wyspy, najlepiej skorzystać z oferty na ostatnią chwilę, co spowoduje ulgę dla naszego portfela. W celu przejrzenia ciekawych ofert, wpiszmy w wyszukiwarkę poszukiwane frazy, np. „sri lanka last minute”.
Na podstawie:
Twórca artykułu: Rufus
2013-04-19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.