Kłopoty z erekcją

Seks to bardzo istotna strona życia każdego z nas. Może mieć ona wpływ na każdą inną dziedzinę. Jeśli nasze życie intymne jest satysfakcjonujące, to o wiele lepiej spełniamy się w innych obszarach. Dlatego w momencie, kiedy mamy w tym polu utrudnienia, odbija się to także w stosunkach z innymi.
Bardzo dużą wagę do tej sfery życia przykładają panowie. W ich przekonaniu, są stuprocentowymi facetami, tylko wówczas, gdy potrafią zaspokoić kobietę. A gdy chorują na zaburzenia erekcji, ich dotychczasowy świat się rozpada. Mają kłopoty z zaakceptowaniem się. Sądzą, że ich kobieta nie będzie z nimi szczęśliwa, jeśli nie potrafią zaspokoić jej potrzeb seksualnych.

Inni czytali też

Zysk bez ryzyka a crowdfunding platform

pomysł na lepszy świat
Twórca artykułu: Olearys
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu finansistów od lat głowi się nad tym, w jaki sposób postępować, by osiągać rewelacyjne wyniki w tej dziedzinie. Eksperci co do jednego nie mają wątpliwości oraz brzmią razem – przemyślane działanie i we właściwy sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma sporo mocnych stron i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zyskuje stale na znaczeniu, także jeśli chodzi o nasz kraj. Zysk zostanie spostrzeżony już niedługo!


Najczęstszą przyczyną tego problemu jest wszechogarniający stres. Funkcjonujemy pod olbrzymią presją. Często mało sypiamy i wymęczeni, idziemy do pracy. Tam zabijamy głód, spożywając mnóstwo kawy. Nie jemy porach i często stołujemy się w fast foodach. (Permen - preparat dla mężczyzn) Nie znajdujemy czasu na swoje zainteresowania i nie potrafimy już (zobacz witryna internetowa) odpoczywać. Do tego dochodzą problemy z pociechami, czy brakiem pieniędzy. Po wyczerpującym dniu chcemy na dodatek okazać się lwami w sypialni. I wówczas doświadczamy wielkiego niepowodzenia. Nasz zmęczony organizm nie stosuje się do naszych rozkazów - informacje na ten temat.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.