Suplementy jako dodatki do codziennej diety

Twórca artykułu: Flickr.com
Suplementy to dodatkowe witaminy i mikroelementy do naszego żywienia, które stanowią uzupełnienie. Są to składniki, które uzupełniają niedobory np. witamin w naszym organizmie. Pozwalają one na lepsze samopoczucie czy szybsze zgubienie zbędnych kilogramów. Suplementy diety możemy zakupić w postaci tabletek, soków lub batoników.

Suplementy dlamężczyzn.
Mitem jest,że tylko Panie katują się dietami i chcą wyglądać atrakcyjnie. Mężczyźni także są świadomi tego, że ich ciało potrzebuje ruchu.
Twórca artykułu: Vitana
Rzeźbią swoje ciało, ale nie każdemu jest dane mieć sylwetkę boga. W celu budowy sylwetki asystentem będzie kreatyna. Jest ona bardzo popularnym suplementem, można kupić ją w postaci sypkiej a także każdej innej. Mamy możliwość nabycia jej w różnych kombinacjach smakowych. (Reklama: domowe hantle). Istotne jest, aby zakupić tylko pewne suplementy, przeznaczone są do tego sklepy dla osób uprawiających sport. Kreatynę powinno spożywać się po wysiłku fizycznym najlepiej z koktajlem. Aby pobudzić swoją aktywność seksualną i nie tylko polecany jest tribulus terrestris.Używanie go ma na celu poprawienie wydajności organizmu oraz zdolności seksualnych a także podwyższenie testosteronu. Sprzyja także prawidłowemu rozwojowi tkanki mięśniowej.

Zdrowa, czyli jaka dieta?
Twórca artykułu: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.
Suplementy diety dla pań.
Panie ciężko pracują aby być atrakcyjne, oraz chcą mieć zgrabną sylwetkę. Nie w każdym przypadku im się to udaje pomimo faktu iż trzymają się wyznaczonych celów. Suplement diety, pomagający znikaniu zbędnych kilogramów w organizmie to l karnityna. Ten składnik pełni bardzo ważną role w naszym organizmie. Na skutek jej funkcjonowania tłuszcz znika z naszego organizmu gdy ćwiczymy. (Reklama: siłownia planeta zielona góra). Kolejna zaletą jest wspieranie modelowania tkanki mięśniowej w naszym organizmie oraz dzięki niej nasza energia będzie podwyższona. Ten suplement diety na pewno będzie niezbędny kobietom, które lubią wysiłek fizyczny. L karnityna w płynie coraz częściej łączona jest z zieloną herbatą, która ma właściwości pobudzające. Hamuje rozwój bakterii w układzie pokarmowym oraz wspomaga odchudzanie. Zarówno l karnityna jak i zielona herbata skutecznie zniżają poziom złego cholesterolu w naszym organizmie. Pamiętajmy, aby wszystkie suplementy konsumować z rozwagą i zgodnie z ich przeznaczeniem.


Źródło: http://www.zeassport.pl
Twórca artykułu: PP2.0
2013-07-25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.