Myślisz o egzotycznych wycieczkach? Wszystko jest możliwe, biura podróży organizują coraz ciekawsze wyjazdy do dalekich rejonów na świecie

Zagraniczne wyjazdy oferują idealną sposobność, aby poznawać nieznaną kulturę, zapoznać się z przedstawicielami obcych narodowości, zasmakować niezwykłych smakołyków i zobaczyć cudowne miejsca. Wśród Polaków zainteresowaniem cieszą się wycieczki do Europy, nasi rodacy chętnie decydują się też na wakacje nad Morzem Śródziemnym, w Chorwacji czy Turcji.


Okupuje się zwłaszcza te rejony, gdzie panuje doskonała pogoda, jest cieplutko i można pływać w lazurowej wodzie. Nie brakuje jednakże osób, które zajmują się zwiedzaniem i wolą bardziej egzotyczne wycieczki. Na szczęście ich również w ofercie biur podróży nie brakuje.

Wakacje na Karaibach

Gdy za oknem śnieg i zimno, z przyjemnością ucieka się myślami do gorętszych zakątków, gdzie nie dokuczają minusowe temperatury, a złota plaża i przejrzysta woda zapewniają wręcz idealne warunki do odpoczynku. Dokładnie taka jest Dominikana wycieczka do tego pięknego kraju, jak również w inne zakątki Karaibów szczyci się wśród Polaków coraz większym powodzeniem. Za wyborem tak egzotycznej wyprawy przemawia mnóstwo czynników: pewność dobrej pogody czy chęć poznania zupełnie innej kultury i geografii. Wyprawa do Dominikany jest odległa i tajemnicza, zapewnia całkiem inne rozrywki niż te, do których przyzwyczaiły nas europejskie i śródziemnomorskie kurorty.

Pragniesz zobaczyć USA, masz ku temu okazję!

budynek w chicago
Twórca artykułu: Ken Lund
Na podstawie: http://www.flickr.com
USA to ogromny kraj, niezwykle zróżnicowany pod kątem geograficznym i obyczajowym. Jego potęga i uroda od dawna fascynuje naszych rodaków, zatem nie dziwi fakt, że poszukują oni okazji, by ujrzeć to wszystko osobiście. Jeśli chodzi o usa wycieczki oferowane przez biura podróży bywają niezwykle zróżnicowane, to za wielki obszar, by ujrzeć wszystko, co ciekawe i piękne w ciągu tygodnia lub dwóch. Ważąc się na wycieczkę do USA, warto pomyśleć, co najbardziej pragnie się zobaczyć, a następnie poszukać odpowiedniej oferty. Wielki Kanion czy ciepła Kalifornia i Hollywood, Niagara czy pustynia w Teksasie – możliwości są praktycznie nieograniczone.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.