Jeśli interesują nas najnowsze produkty finansowe gwarantujące zwiększenie oszczędności, warto chociażby wziąć pod uwagę lokatę happy idea bank

„Oszczędzanie przez wydawanie” to często stosowane ostatnimi czasy hasło. „Wydawać” możemy nie tylko na bieżąco, ale również poprzez oddawanie swoich funduszy w depozyt na pewien czas, tak, aby po zakończeniu tego terminu móc liczyć na większy zarobek w postaci zgromadzonych odsetek. Najlepszym tego przykładem jest oczywiście lokata bankowa. Jeżeli interesują nas nowe produkty finansowe z tego rodzaju warto między innymi zwrócić uwagę na lokatę happy idea bank.

skarbonka
Twórca artykułu: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lokata stanowi bezpieczny sposób na pomnażanie funduszy, bez praktycznie większego wysiłku z naszej strony. Jedyne co musimy zrobić, to podpisać umowę, choć i to nie zawsze jest konieczne, zwłaszcza w dobie internetu, gdzie bardzo często wystarczy wypełnienie odpowiedniego formularza i przelanie pieniędzy na bankowe konto. Nie ulega jednak wątpliwości, że dużo ważniejsze jest, dla przeciętnego konsumenta produktów bankowych, oprocentowanie lokat. To ono bowiem ma największy wpływ na wyliczony po jej zakończeniu zysk. Niegdyś oprocentowanie lokat dochodziło do 8 czy nawet 9 punktów procentowych, dzisiaj, niestety na tak znaczny procent raczej nie mamy co liczyć. Standardem jest zwykle 3 %, choć wymieniona już lokata Happy Idea Banku uwzględnia 4 % w skali roku.

Inni czytali też

Pieniądze na wakacje – kredyt gotówkowy czy płatność kartą?

gotówka
Twórca artykułu: Mark Hodson Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com
Biorąc pod uwagę fakt, że mało kto w Polsce ma jakiekolwiek zasoby pieniężne, okazuje się, że pewna część osób finansuje swoje wakacyjne wyjazdy kredytem. Zaciąganie pożyczki gotówkowej tudzież wykorzystywanie karty kredytowej w celu sfinansowania wakacji, to prosty sposób na ziszczenie wakacyjnych marzeń.


Inną istotną kwestią w przypadku lokat jest suma wyjściowa jaką możemy przeznaczyć. Nie zawsze bowiem możemy przelać dowolną ilość środków. Z reguły banki wyznaczają minimalny i maksymalny pułap, jeśli chodzi o sumę lokaty. W przypadku lokaty Happy Idea Banku może być to suma od 1000 do 10 000 zł, którą przekazuje się w depozyt na okres 3 miesięcy. Ważne w przypadku tej lokaty (przejdź) jest również to, że bank umożliwia jej zawarcie bez konieczności dobierania dodatkowych produktów bankowych. Bardzo często bowiem, żeby móc skorzystać z danej lokaty, klient musi założyć nowe konto (jeśli nie jest stałym klientem banku) bądź dobierać inny produkt bankowy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.