Wyposażamy kuchnię

Zestaw garnków komponujący się ze 101 elementów, 100 noży, każdy do czegoś innego, 15 rodzajów rondli i milion innych narzędzi kuchennych nie uczynią z nikogo świetnego kucharza. Rzeczywistość jest taka, iż do kucharzenia na poziomie domowym potrzeba niewiele, a dzięki temu zaoszczędzimy ogromnie dużo miejsca w naszej kuchni, jak też nie będziemy zmuszeni przebijać się do blatów poprzez stertę naczyń.

To, jak wyekwipujesz kuchnię, zależy przede wszystkim od tego, co zwykle pichcisz oraz czym się posługujesz zazwyczaj w czasie realizowania tejże pracy. Gdy skompletujesz bazowe sprzęty, musisz nauczyć się zwalczać pokusę kupowania tego, co pięknie przedstawia się na obrazku, natomiast jest ci całkowicie niepotrzebne. W ten sposób zaoszczędzisz kapitał oraz miejsce. Niżej opisano główne utensylia kuchenne, które z na pewno będą wymagane w każdej kuchni. Noże - maksymalnie konieczne są nam przynajmniej trzy: mały do obierania warzyw, z cienkim oraz długim ostrzem, duży z szerokim ostrzem. Dobrze jest na nie wydać większe pieniądze, jednak kiedy trafisz na naprawdę godziwe oraz pięknie układające się w ręce, nie pożałujesz sprawunku i będziesz używać ich przez lata.
wyposażenie kuchni
Twórca artykułu: Profundo PR
Na podstawie: Profundo PR
Potrzebne ci będą takie naczynia: http://www.garneczki.pl/tagi/garnek-do-frytek/, rondle. Jakiś sagan większy, jakiś średni, 2 rondelki rozmaitej wielkości. Wybierz garnki i rondle w ten sposób, by można było zamiennie użyć pokrywek. Dwie patelki odmiennej wielkości, do smażenia i duszenia, do smażenia nie jest potrzebna pokrywa, aczkolwiek może się przydać siatka chroniąca przed pryskaniem tłuszczu. Durszlak do makaronu przydaje się również do mycia jarzyn oraz do odsączania ich po ugotowaniu. Cedzaki ze stali nierdzewnej mogą być dodatkowo wykorzystywane do duszenia na parze.


Inni czytali też

Nowoczesne sprzęty kuchenne – garnki Berghoff

Garnki Berghoff
Twórca artykułu: Berghoff
Na podstawie: http://www.e-twojakuchnia.pl
Wciąż więcej sklepów w naszym kraju może zaproponować szybkowary i garnki Berghoff w niskich cenach. Niewygórowane ceny, wbrew pozorom, gwarantują szczególną jakość i trwałe materiały, z których wykonane są akcesoria. Rzeczy do kuchni takie jak garnki, a w szczególności garnki ze stali nierdzewnej oraz patelnie zamówić można poprzez strony internetowe poszczególnych firm. Garnki Berghoff są zwykle szybko dostarczane zamawiającym klientom, a wysyłka jest darmowa. Najczęściej zamawiający klienci mogą liczyć na wiele kuszących rabatów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.