Maszyna do koszulek pozwala produkować wspaniałej jakości nadruk

Produkcja koszulek jest w aktualnych czasach niezwykle dobrze ukształtowana w kwestii technologicznej, dzięki czemu pojawia się masę różnorodnych koszulek z interesującymi dodatkami. Oczywiście niesamowicie ważne dla dobrej prezencji koszulki jest nadruk, jaki powinien przedstawiać coś ciekawego, co będzie skupiać wzrok i co sprawi, iż klienci z chęcią będą takiego typu koszulkę nabywać.
Maszyna do nadruków
Twórca artykułu: Joseph Nicolia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście wykonanie nadruku przeprowadzane jest z użyciem profesjonalnych urządzeń, jakie sterowane są przy wsparciu systemów komputerowych. Maszyna do koszulek, a zwłaszcza do tworzenia nadruku, funkcjonuje na wzór drukarki. Koszulkę kładzie się na pasie startowym, jaki wprowadza ją do urządzenia i tam wykonany w programie komputerowym wzór, zostaje naniesiony na koszulkę.

Obecnie wykonanie tego typu wzoru odbywa się w specjalistycznych programach graficznych i realizują to specjaliści, świadczący usługi dla poszczególnych firm. W praktyce proces wykonania nadruku na koszulkę jest dosyć długi, dlatego że wykonanie projektu, dobranie odpowiednich farb, czy również określenie materiału na którym zostanie wykonany nadruk - (zobacz ciekawy nadruk na tkaninach), wymaga odpowiedniego przygotowania i zebrania wielu informacji, które umożliwią wykonać takie prace na najwyższym poziomie (polecana strona).

Inni czytali też

Elementy zamienne w wózkach widłowych

koła- do-wózków-widłowych-obrazek
Twórca artykułu: Naval Surface Warriors
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wózek widłowy jest oczywiście przydatnym pojazdem wykorzystywanym w licznych magazynach i halach produkcyjnych. Jego obsługa jest dość łatwa. Dzięki niemu można uniknąć nadmiernego eksploatowania pracowników, którzy musieliby przenosić duże ciężary. Czasem okazuje się, że wózek widłowy jest wręcz niezastąpiony, bowiem jego udźwig zwykle znacznie przekracza możliwości człowieka.


Kiedy dojdzie już do stworzenia nadruku, koszulka odwiedza również tzw. tunel suszący. Jest to urządzenie funkcjonujące na wzór chłodni, jednak wytwarzane powietrze jest tam znacznie cieplejsze. Oczywiście ma to na celu odpowiednio osuszyć nadruk - (dobrej jakości nadruk na tkaninie), żeby zachował on pierwotny wzór i też by znacznie lepiej przylegał do koszulki. Obecnie tego typu urządzenia istnieje możliwość zakupić bezpośrednio od producentów, bo w rzeczywistości nie występują sklepy, jakie zajmują się sprzedażą maszyn do produkcji koszulek, czy nadruków.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.