W jaki sposób zagraniczne korporacje i koncerny będą wykorzystywały potencjał oraz umiejętności polskich pracowników

Polska jest znana z wysokiej klasy pracowników z wielu dziedzin, o tym wiadomo nie od dzisiaj. Doceniają to międzynarodowe koncerny, które coraz chętniej wybierają rodaków, zauważają to także właściciele krajowych firm.
it outsourcing na sii.pl
Twórca artykułu: Andrew Feinberg
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zresztą dzisiaj, w epoce skomplikowanych powiązań w biznesie w rzeczywistości niekiedy nie wie się do końca, w jakiej firmie się pracuje. Jeżeli nawet będzie miała ona nazwę po polsku, lokal w którymś polskim mieście i płaci w naszym kraju podatki to nie znaczy, że jej właścicielem nie jest któryś z zagranicznych inwestorów. Współcześnie coraz częściej sytuacja wygląda tak, że koncerny z zagranicy mają własne filie w naszym kraju, zatrudniając przy tym najlepszych specjalistów dostępnych na rynku. Bardzo często takie osoby mają angielskie nazwy stanowisk pracy,przykładowo product engineering manager albo IT administrator. Taka praktyka jest powszechna w firmach z międzynarodowymi zespołami, w których angielski to podstawowy język komunikacji, lecz sporo krajowych przedsiębiorców także takie trendy wprowadza u siebie. Dzięki niskim kosztom pracy i wysokiej klasy specjalistom bardzo dużo firm zaczęło się decydować na uruchomienie na terenie naszego kraju centrów do obsługi outsourcingowej.


Inni czytali też

Idealna firma przewozowa oferująca transport autobusowy

piękny autobus
Twórca artykułu: Alan Sansbury
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przemysł turystyczny w naszym kraju rozwija się wyjątkowo dobrze. kochamy spędzać wczasy w miejscowościach wypoczynkowych, które oferują nam wiele atrakcji. Na brak ciekawych miejsc do zwiedzania nie można w naszym kraju narzekać. Nasza ojczyzna posiada mnóstwo urokliwych miasteczek i niezwykłych warunków przyrodniczych, które zapewnią nam niesamowite chwile.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.