Dobre narzędzia w uprawie kukurydzy

Kukurydza od wielu lat jest coraz lepiej popularna w obróbce i przynosi ogromne profity farmerom. Wyjątkowo zyskowna jest gromadzenie zboża na ziarno, bo można ją wtedy nagromadzić z wyprzedzeniem i odłożyć w specjalnym zbiorniku.

producent silosów
Twórca artykułu: John Walker
Na podstawie: http://www.flickr.com
Należy jednak wiedzieć, że ziarno odnośnik do serwisu zboża jest wysoko wilgotne i prędko się gnije, dlatego powinno się uważnie skalkulować metody jej gromadzenia i przetwarzania.

Inni czytali też

Przewozy międzynarodowe

Busy Kraków
Na podstawie: www.minitrans-busy.pl
W obecnych czasach transport odgrywa bardzo istotną rolę. Umożliwia na przykład wymianę pomiędzy krajami. Ogólnie bez tego nie byłoby importu i eksportu, a co za tym idzie każdy kraj korzystałby wyłącznie z takich dóbr, które na określonym terenie występują. Aktualnie trudno wyobrazić sobie codzienność bez niektórych towarów, które docierają z różnych miejsc
świata.


Dlaczego warto osuszać kukurydzę?

Nie ma obiekcji, że łatwiej i pewniej jest uratować suchą kukurydzę. Możemy ją potem odsprzedawać na ziarno albo sporządzić z niej wartościowszą pożywkę dla bydła, bo szybko ususzona kukurydza nie wyzbywa się swoich wielu właściwości (szczegóły znajdziesz tu: Firma Araj). Należy więc z głową dobrać urządzenie do jej wysuszania.

Opłacalnym sposobem może stać się suszenie kukurydzy gazem - http://araj-realizacje.pl/oferta/suszarnie/o-pracy-ciaglej-z-wentylatorami-wyciagowymi. Taka obróbka jest wydajna, bo nie potrzebuje dodatkowego pieca do spalania surowca, starcza jedyna i ta sama komora. Oprócz tego suszenie kukurydzy gazem może odbywać się komputerowo, z pomocą właściwie włączonego konceptu. W profesjonalnie zbudowanych suszarniach, które mogą być nawet ruchliwe dokonuje się także akcja czyszczenia kukurydzy. Ważne jest to, że nowatorskie suszenie kukurydzy gazem odbywa się w dość szybkim czasie, co powiększa wydajność, a maszyny chodzą bez hałasu, więc można je stawiać zaraz przy budynkach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.