Masz dosyć nudnej jesieni? Jeśli tylko masz to wystarczająco dużo czasu, małe wakacje za granicą bez wątpliwości będą dobrym pomysłem

Praktycznie co roku każdego z nas dopada jesienna chandra. Nie da się zaprzeczyć, że jesień to obecnie i w naszym klimacie chyba najmniej lubiana pora roku. Jeśli Ty również nie przepadasz za liśćmi spadającymi z drzew i masz już dość patrzenia na deszcz padający za oknem, być może dobrym pomysłem dla Ciebie będzie pojechanie na jakieś egzotyczne wakacje. To kategorycznie rewelacyjny sposób na przedłużenie chociaż odrobinę wakacji.

Indie
Twórca artykułu: Michael Scalet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Decydując się na taki wyjazd, masz praktycznie dwie możliwości przed sobą. Możesz zaplanować go wcześniej lub też zdecydować się na wycieczkę last minute. Oczywiście każde rozwiązanie ma swoje minusy jak i plusy - jednak wybór zawsze jest uzależniony tylko od Ciebie. Jeśli możesz pozwolić sobie na wylot na parę dni po nabyciu biletów, wówczas propozycja last minute kategorycznie jest skierowana do Ciebie. Pozwoli Ci to na oszczędzenie sporej ilości pieniędzy, gdyż wyjazdy last minute najczęściej są o wiele tańsze niż te kupowane w klasycznych terminach. Jeżeli jednak masz tego typu pracę, że nie dostaniesz w niej wolnego z dnia na dzień, wtedy musisz zdecydować się na tę drugą ewentualność.

wycieczka do Indii
Twórca artykułu: Voyages etc...
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście decydując się na wakacje w środku jesieni lub nawet na początku zimy, najczęściej szukamy po prostu słońca i dużych temperatur. Dlatego nawet nie warto przeglądać ofert wycieczek do krajów europejskich - o tym czasie bez wątpienia będzie tam panowała temperatura podobna do tej w Polsce, a przecież nie o to nam chodzi. Jeśli decydujesz się na urlop jesienią, powinieneś rozglądać się za bardziej egzotycznymi kierunkami.
Ze swojej strony pragniemy bardzo polecić Ci na przykład wakacje w Indiach, a szczegóły na http://www.eccotravel.eu/indie/. Czas polskiej jesieni to praktycznie najlepszy czas na zwiedzanie tamtego kraju. Z takiej wyprawy wrócisz nie tylko opalony, ale także naładowany pozytywną energią. Przyda Ci się ona bez wątpienia podczas kolejnych deszczowych dni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.