Jak zrobić remont łazienki

Podczas remontu łazienki trzeba zadbać o niezwykle wielką liczbę spraw, takich jak właściwa kolekcja mebli łazienkowych czy dopasowanie wnętrza pod względem kolorystyki, kształtów i materiałów. podjęcie takich decyzji nie zawsze należy do banalnych zadań, ponieważ należy właściwie wyważyć estetykę i użyteczność pomieszczenia.


Meble łazienkowe Antado - FIESTA
Twórca artykułu: ANTADO
Zbytnia oryginalność lub niedopasowanie elementów wystroju może prowadzić do powstania nieprzyjemnego uczucia przytłoczenia, niegustowności, a również spowodować niewygody, podczas gdy odpowiednie wyposażenie powoduje, że korzystanie z łazienki staje się nadzwyczajną przyjemnością. Łazienka, podobnie jak każde inne pomieszczenie, powinna być świetnie dobrana pod względem kolorystyki. Pastelowe kolory powiększają małe pomieszczenia, z kolei barwy ciemne ,jak również kontrastujące w małych ilościach mogą ożywić wygląd, ale użyte na wielkich powierzchniach wywołują wrażenie ciężkości. Najczęściej używane palety barw to połączenia jasnej ciepłej zieleni, beżu i błękitu, ale spotyka się także nietuzinkowe połączenia czerni, bieli i czerwieni


Gotowe kolekcje mebli łazienkowych są jednym z najefektywniejszych rozwiązań, ponieważ z oczywistych względów skracają czas spędzony nad skutecznym dobraniem wyposażenia, a zakup zestawu częściej jest tańszy, niż w przypadku kupna paru oddzielnych mebli. Inne detale, takie jak szafki (link tu...) do łazienki, uchwyty na prysznic, a nawet lustra, powinny być zamontowane na właściwej wysokości, aby pasowały do wzrostu ich właścicieli (dane z 2014). Potrzeba zadbać, by nie były umieszczone zbyt wąsko ani nadmiernie szeroko, by później ich czyszczenie nie było utrudnione.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.