Kredyt SKOK: dla kogo

Gdy "będziesz przyparty do muru" i nagle potrzebujesz pieniędzy na spłatę długu w banku lub innego zadłużenia, a nie masz już zdolność kredytową w instytucji finansowej to musisz wiedzieć że nie wszystko na marne i istnieje dobre rozwiązanie. Rozwiązaniem takiego kłopotu może być kredyt pozabankowy. Lecz zanim się na niego połakomisz powinieneś wiedzieć parę bardzo istotnych informacji na jego temat, ale o nim powiem Ci dalszej części wpisu gdzie dowiesz się czym jest i na czym polega pozabankowy doradca (https://www.forsel.pl/kredyty-dla-firm/kredyt-inwestycyjny).

Kredyt poza bankowy

Najważniejszą informacją będzie to kto udziela kredyty pozabankowe. Jak sama nazwa mówi nie udzielają ich banki - jeśli nie banki to co!? Pozabankowy kredyt dostaniesz od instytucji finansowych, zwyczajnych inwestorów lub SKOK (dodam że Kasy SKOK mimo podobieństwa nie jest bankiem). Jak już wiemy gdzie bierzemy kredyt pozabankowy to powiedzmy sobie teraz na co możemy go wziąć i jak mógł by on być naszą "jedyną deską ratunku". Możemy wziąć hipoteczny kredyt SKOK na zakup domu. W SKOK doradca (https://www.forsel.pl/kredyty-dla-firm/kredyt-hipoteczny) mógł byś wziąć na okres od 5 do aż 45 lat! Co to oznacza dla kredytobiorców? Oferowana rata jest bardzo niewielka bo podzielona na bardzo wiele lat. Dodatkowym powodem do zainteresowania kredytami pozabankowymi będzie potrzeba na kredyt konsolidacyjny SKOK. Czemu kasy SKOK? Iż to właśnie spółdzielnia SKOK proponuje atrakcyjne warunki. Jeżeli nie wiesz co to jest konsolidacja kredytu to już ci wyjaśniam. Konsolidacyjne kredyty SKOK dedykowane jest do ludzi mających kilka różnych kredytów. Konsolidacja pozwala że parę rat zostanie połączonych w 1, a termin spłaty kredytu przesunie się tak aby stawka raty była zmniejszona do korzystnego dla dłużnika poziomu. Przez to możemy od nowa odzyskać płynność finansową.

Świnka skarbonka
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Czym są kredyty SKOK?

Teraz napiszę ci czym są kredyty pozabankowe bez BIK. Zaczniemy od tego że BIK to inaczej "Biuro Informacji Kredytowej", a bardziej po ludzku mówiąc będzie to biuro gdzie spisani są wszyscy kredytobiorcy. Potrzebne jest to przede wszystkim instytucjom bankowym by ocenić zdolność kredytową klientów. Między innymi na podstawie tej analizy bank daje klientowi kredytu lub nie. Zaletą jaką umożliwia kredyt pozabankowy bez BIK jest jak sama nazwa mówi fakt że w tym wypadku kredytodawca nie analizuje naszej zdolności kredytowej w B.I.K - co za tym idzie mając już nawet wiele kredytów możesz mieć następny.

Kupno walut przez internet
Twórca artykułu: istock.com
Na podstawie: istock.com
Jeszcze słowo o kredytach SKOK


Na zakończenie tego postu chciałbym uświadomić wszystkim kto go czyta że kredyty pozabankowe, a przede wszystkim te od normalnych inwestorów są jednym z droższych rozwiązań problemów finansowych - tzn. posiadają często niekorzystne oprocentowanie swoich rat, co za tym idzie są nie za bardzo opłacalne i bardzo kosztowne, więc miej na uwadze by nie brać pierwszego lepszego, a dobrze się zastanowić.
Na podstawie: Plotki.IT
2017-11-16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.